Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detské orto-pedické sandále Protetika Play T115A/99

Detské orto-pedické sandále Protetika Play T115A/99

Kód produktu:K485251
Výrobca:Protetika, vyrobené v Európe
Chlapčenské ortopedicko-rehabilitačné sandále s podporou priečne plochej a pozdĺžnej klenby chodidla sú vhodné aj ako prezúvky do školy alebo na doma. Chránia nohy pred nadmerným zaťažením a sú prevenciou proti plochým nohám.Sandále prinášajú unikátnu kombináciu vychádzkovej podošvy a anatomickej stielky s korkovou vrstvou. Päta je vďaka tvaru pätového lôžka stabilizovaná v správnom postavení, rovnako tak i celá noha vďaka pevnému opätku.Anatomická stielka z prírodného materiálu (koža) umožňuje prirodzené rozloženie tlaku chodidla po celej svojej ploche, absorbuje vlhkosť a má vynikajúce hygienické vlastnosti.Spoločnosť PROTETIKA, a.s. je výrobcom, predajcom a distribútorom širokého sortimentu zdravotníckej špecializovanej obuvi a zdravotníckych pomôcok.materiál:Zvršok a stielka - kožaPodošva - syntetikaVýrobca: Protetika

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX