Detské obliečky pre dievčatá

Vyberte si z veľkej ponuky motívov bavlnených obliečok pre dievčatá. Milujú vaše dievčatká kone, mačičky, jednorožcov, ježkov, alebo Annu a Elsu z Ľadového kráľovstva, Minnie či Tlapkovú patrolu? Všetky motívy u nás nájdete! Všetky dievčenské obliečky sú ušité zo 100% bavlny a odpovedajú rozmerom pre veľkú posteľ s perinou 140 x 200 cm a vankúšom väčšinou 70 x 90 cm. Ružové, so srdiečkami aj ďalšie požiadavky Vašich princezien jednoducho nájdete použitím filtra. Ak potrebujete určitý rozmer, motív alebo materiál - FILTRUJTE!
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 7Nasledujúci

Dievčenské obliečky

Pri výbere zohľadnite nielen priania dievčat, ale aj materiál a ako dlho ho budú využívať.
 

Materiál

Detské obliečky sa vyrábajú z bavlny. Keďže kožou sa pot priebežne vylučuje celú noc nie je vhodný žiadny syntetický materiál, napriek tomu, že je lákavý na omak. Medzi jednotlivými výrobcami sú rozdiely v kvalite ako potlače tak bavlny.
 

Dĺžka používania a životnosť

Ak kupujete posteľnú bielizeň pre dievča medzi 7 - 10 rokmi je dobré si uvedomiť, že motív, ktorý sa páči teraz, sa jej veľmi skoro páčiť nebude. Vyberajte teda radšej niečo nadčasové - veď obliečky pre dievčatká aj slečny vydržia oveľa dlhšie ako jeden, dva roky. Pokiaľ chcete niečo z čoho naozaj rýchlo vyrastú stavte s motívom na dievčenské pyžamo.

dievčenské obliečky
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX