Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Alexander Čo k čomu, táto?

Kód produktu:29000409
Výrobca:Alexander
Podľa veku od::5 rokov
Materiál:Papier
Čo k čomu, táto? * Spoločenská hra *Čo k čomu, táto je náučná hra pre deti už predškolského veku, ktorá je zameraná na rozvoj logického myslenia. Hráči majú za úlohu hľadať súvislosti medzi obrázkami na poliach hracej dosky a obrázky nájdenými na hracích kartách. Úlohou je obrázky medzi sebou správne spojiť a popísať. Vaše deti si týmto nenásilných a zábavným spôsobom osvojujú spájania významov a súvislostí a zároveň sa zdokonaľujú v správnom vyjadrovaní a popisovanie okolitého sveta.Veľkou výhodou tejto hry je, že obtiažnosť môžete voliť podľa veku a skúseností detí, takže hra rastie spoločne s nimi.Hra Čo k čomu, táto je certifikovaná "Sovička - múdru hlavou". Doskové a stolové hry s certifikátom sovy sú zamerané na rozvoj duševných a motorických schopností deti formou učenia hrou. Obsah balenia: 180 kariet s obrázkami hracia doska 4 figúrky 1 kocku presýpacie hodiny návod k hre Počet hráčov: 2 - 4 hráčiV krabici 20x18cm.Vhodné pre deti od 5 rokov.

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX