Zobraziť kategórie
ALBI Science Prírodná veda

ALBI Science Prírodná veda

Kód produktu:92873
Výrobca:Albi Hry, Kúzelné čítanie a dizajnérske veci.
Podľa veku od::8 rokov
Skvelý začiatok pre každého začínajúceho chemika! Preskúmaj úžasné kyseliny a zásady, báječné plyny, ohromujúce kovy a podivuhodnú vodu pomocou skutočných laboratórnych techník.

Veda je všade okolo nás, stačí sa dotknúť. Objav vzťahy medzi molekulami a atómami. Čo je zmes a čo roztok chemických látok? Naučíš sa laboratórnym postupom a zistíš, ako spolu rôzne látky reagujú. Vyrob si indikačný roztok a otestuj kyslosť a zásadu. A to všetko s bezpečnými látkami. Sada Chemické laboratórium z edície Albi Science obsahuje viac ako 50 experimentov a plnofarebný manuál plný fascinujúcich faktov o neuveriteľnej chémii.

Sada Chemické laboratórium obsahuje: hydrogénuhličitan sodný 50 g, kyselinu citrónovú 20 g, síran meďnatý 4 g, červené tekuté farbivo 5 ml, filtračný papier, balóniky, lievik, bielu vlnu, 3 lyžičky, lakmusové papieriky, sviečku, injekčnú striekačku, plastovú zátku na skúmavku s otvorom, 2 pipety, pinzetu, hadičku, kúsok zinku, stojan na 4 skúmavky s viečkami, odmerku, ochranné okuliare a rukavice.

Odporúčaný vek: 8 - 12 rokov

Alternatívny tovar

ALBI Science Sopky sveta
31,23 €
Skladom do 2 dní
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX