Zobraziť kategórie
ALBI Science Dinosaury T-rex

ALBI Science Dinosaury T-rex

Kód produktu:92871
Výrobca:Albi Hry, Kúzelné čítanie a dizajnérske veci.
Podľa veku od::8 rokov
Dinosauria sada, v ktorej nájdete nielen detskú vstupenku do DINOPARKU zadarmo, ale aj kostru tyranosaura uväznenú v sadre, projektor s obrázkami k dinosaurím príbehom a pracovné listy s hromadou úloh.

Ilustrácie od Jana Sováka zavedú všetkých nadšených malých paleontológov od 5 rokov do obdobia druhohôr. Vykútajte a zostavte si kostru T-rexe, ktorá uviazla v sadre. Pomocou teplej vody a štetca ju môžete opatrne oslobodiť a rovno zostaviť.

Premietnite si obrázky z ručného projektora počas rozprávania o mocnom dinosaurovi. V tmavej miestnosti namierte projektor na stenu a zapnite ho. Zobrazí sa prvá snímka a vy môžete začať čítať. Na začiatku každého odseku je symbol, ktorý vám povie, kedy obrázok zmeniť. Alebo vylúštite a vymaľujte listy s aktivitami, potrebovať budete len pastelky a ceruzku. Ku každému príbehu sa tematicky viaže 1 hárok s aktivitou.

Vyfarbujte a tvorte podľa svojej fantázie. Batérie do projektora sú súčasťou balenia a je možné ich vymeniť.

Sada Dinosaury: T-rex obsahuje: Ručný projektor, 5 premietacích koliesok so 40 snímkami, zošit s príbehmi, 5 listov s aktivitou, kváder na štopkanie s kostrou tyranosaura, drevené kutací nástroje.

Alternatívny tovar

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX