Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

ADC Blackfire Jungle Speed

Kód produktu:ASJS01CZ
Výrobca:ADC Blackfire
Podľa veku od::7 rokov

Súvisiace produkty

Mindok Komáří hody
23.60 €
Skladom
ALBI Karak
30.66 €
Skladom
Mindok Jurská večera
24.02 €
Skladom

Alternatívny tovar

Mindok Komáří hody
23.60 €
Skladom
ALBI Karak
30.66 €
Skladom
Mindok Jurská večera
24.02 €
Skladom

Zábavná a rýchla párty hra zameraná na postreh a pozornosť.

Myslíte si, že máte dobrý postreh? Rýchle reflexy? Viete dlho udržať maximálnu pozornosť? Dobre reagujete pri zmene situácie? Ak áno, tak je Jungle Speed práve pre vás!
Na začiatku hry sa hráči spravodlivo podelia o balíček kariet. Potom striedavo otáča vždy jednu hornú kartu a pokladajú ju pred seba. Pokiaľ dvaja alebo viacerí hráči otočia rovnakú kartu, snažia sa čo najrýchlejšie uchopiť totem, ktorý je v strede stola. Kto vyhrá, odovzdá všetky svoje otočené karty súperovi. Kto však uchopí totem omylom, ten si za trest vezme všetky otočené karty od všetkých súperov. Víťazom hry sa potom stane ten hráč, ktorý sa prvý zbaví všetkých svojich kariet. Na prvý pohľad to vyzerá jednoducho, ale hlavný vtip je v rozdielnosti, resp. podobnosti obrázkov na kartách. Na nich sú zobrazené rôzne zložité symboly v niekoľkých farbách, ktoré sa občas líšia jedným malým detailom. Aby toho nebolo málo, občas sa na stole objaví nejaká špeciálna karta, ktorá nejakým spôsobom mení pravidlá hry. Napr. sa namiesto rovnakého symbolu hrá na rovnakú farbu. Iná karta naopak núti všetkých hráčov, aby čo najrýchlejšie chytili totem. Pokiaľ sa podobných kariet zíde viac, vytvára to slušný zmätok, v ktorom sa orientujú len tí najbystrejší hráči. So svojou krátkou hracou dobou, jednoduchými pravidlami a vysokou zábavnosťou patrí Jungle Speed medzi hry vhodné do každej spoločnosti a na každú príležitosť!

Obsah balenia:

  • 80 obrázkových kariet
  • 1 totem
  • 1 vrecúško na karty
  • pravidlá v česom a slovenskom jazyku

Vek: 7+
Dĺžka hry: 15 minút
Počet hráčov: 2-8
Výrobca: Zygomatic

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX