Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

ADC Blackfire Cortex 2 Challenge

ADC Blackfire Cortex 2 Challenge

Kód produktu:ASCORCH02CZ
Výrobca:ADC Blackfire
Podľa veku od::8 rokov

Nové Cortex výzvy pre celú vašu rodinu a priateľov! Porovnajte si s nimi svoje schopnosti v 8 rôznych disciplínach, v ktorých budete využívať a precvičovať mozgovú kapacitu.

O akých disciplínach je reč? Sú to hmatové úlohy, pozorovanie, analýza, bludisko, koordinácia a rôzne iné. Ide o kompetitívnu kartovú hru, v ktorej hrajú všetci hráči naraz. Pomocou už spomínaných 8 rôznych úloh precvičujú rozličné funkcie mozgu. Po otočení prvej karty v balíčku sa na ňu všetci hráči pozrú a snažia sa nájsť správnu odpoveď. Pokiaľ si niektorý z hráčov myslí, že ju pozná, okamžite položí ruku na kartu a povie odpoveď. Potom kartu odkryje a ostatní hráči overia, či je jeho odpoveď skutočne správna. Hráčovi je povolená iba jedna odpoveď na kolo, takže nemôže len tak skúšať tipovať a povedať za sebou viac variant odpovedí. Za správnu odpoveď získava danú kartu. Akonáhle má 2 karty s rovnakou zadnou stranou, môže ich vymeniť za jeden dielik puzzle mozgu. Víťazom sa stáva ten, kto ako prvý získa 4 diely puzzle mozgu a zloží z nich celý mozog. Hra vám ponúkne aj 10 unikátnych reliéfnych hmatových kariet.

Obsah balenia:

  • 90 kariet (74 kariet s úlohami, 6 hmatových kariet výziev, 10 reliéfnych hmatových kariet)
  • 6 puzzle mozgu (24 dielikov)
  • pravidlá v českom a slovenskom jazyku

Vek: 8+
Dĺžka hry: 15 minút
Počet hráčov: 2-6
Výrobca: Zygomatic

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX