Školský batoh ERGO Minnie a kľúčenka zdarma
| Kód produktu: | 3-188 |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Objem: | 22 l |
| Reflexné prvky: | áno, ze všetkých strán |
| Výrobca: | Oxybag |
Ďalší popis:
- anatomicky tvarovaný chrbát s výstužou
- polstrované nastaviteľné ramenné popruhy s doťahovacími páskami
- dve vrecká na bokoch batohu - jedna na fľašu s pitím (po rozopnutí zipsu je v nej sieťované vrecko pre lepšie uchytenie fľaše), druhé zipsové vrecko je určené na drobnosti
- hrudný popruh
- bezpečnostné reflexné prvky
- dve pútka - na prenášanie a zavesenie batohu
- kvalitné zipsy a dlhšie zipsové tiahla
- nožičky zospodu batohu
Rozmery: 41 x 30 x 20 cm
Nosnosť: 6 kg
Hmotnosť: 700 g
Výrobca: Karton P + P







