Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Stil

Anatomické školské aktovky STIL (niekedy tiež zle napísané Still alebo tiež označované ako batohy) - klasické aktovky pevného tvaru s klopou, ktoré pôsobia veľmi kompaktne. Sú určené pre prváčikov, a to aj pre tých drobnejšej postavy. Ich veľkou výhodou je, že sedia deťom pekne na chrbte. Štandard ako anatomicky tvarovaný chrbát s drážkami pre cirkuláciu vzduchu, reflexné prvky alebo nastaviteľné ramenné popruhy, bočné a predné vrecká sú samozrejmosťou. Ďalej majú hrudné popruhy a automatické zatváranie klopy pomocou zámku Fidlock - ku všetkým je štandardne dodávaný desiatový box.
Vo výpredaji je ešte pár aktoviek s chrbtom z polyuretánovej peny z vlaňajších a predvlaňajších kolekcií (rovnaký typ ako výrobca EMIPO).
Anatomické batohy JUNIOR - jedná sa o nový, kvalitný a ergonomicky tvarovaný odľahčený školský batoh s 3D chrbtovým systémom vhodný pre prvý stupeň ZŠ (aj pre prváčikov vyššieho vzrastu). Skladá sa z 3 komôr, predného vrecka pre uloženie drobných predmetov a postranných sieťovaných vreciek. Nízka váha batohu (0,6 kg), bohaté reflexné prvky, hrudný popruh, postranné sťahovacie popruhy - to sú ďalšie výhody tohto školského batohu.
Batohy Teen pre 3. a 4. triedu a študentské batohy - vyznačujú sa nízkou hmotnosťou a štýlovým dizajnom. Disponujú tromi komorami a vreckami na boku napr. na fľašu s pitím. Ide o batohy za priaznivú cenu, kvalitou ich však nie je možné porovnávať s batohmi Bagmaster, Topgal alebo Hama.


Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX