Zobraziť kategórie

11 dilný školský set pre prváka Stil 2024 s populárnym motívom Crazy Kitten.

Set tvorí: taška do školy, peračník, vak na chrbát, dosky na zošity veľkosti A4 a A5, dosky na písmená a na abecedu, zástera na výtvarnú výchovu, kufrík na výtvarnú výchovu, detská peňaženka , vreckár na lavici

Aktovka pre prváka Stil (vhodná pre 1. - 3. triedu) v obľúbenom motíve Crazy Kitten. Kvalitná, ergonomicky tvarovaná, odľahčená aktovka do školy je vybavená reflexnými prvkami a anatomicky tvarovaným chrbtom s pevnou konštrukciou. Školské aktovky Stil sú overené odborníkmi.

PARAMETRE:
Rozmer: výška 38 cm, šírka 31 cm, hĺbka 23 cm
Hmotnosť: 1 kg
Nosnosť: 7 kg
Objem: 17 l< /P>


VLASTNOSTI:

OSMAR - Moderné patentované zapínanie s magnetom pre ľahké otváranie a zatváranie aktovky jednou rukou. Veľmi praktické a jednoduché riešenie pre školákov - pri priložení veka sa samo zapne.

BEZPEČNOSŤ - Bezpečnostné prvky sú veľmi dôležité, preto je aktovka vybavená reflexnými prvkami na všetkých stranách batohu, ktoré zaručia lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť dieťaťa v tme

PRÍVESOK POP IT - Tohtoročnou novinkou v kolekcii sú farebné prívesky Pop it, ktoré slúžia nielen ako ozdoba, ale aj ako antistresová pomôcka, a vymeniteľné aplikácie na suchý zips

VNÚTORNÉ USPORIADANIE - Hlavná vnútorná komora je rozdelená látkovou prepážkou pre lepšie uloženie pomôcok. V prednej časti komory je vrecko na uloženie drobností. Predné vrecko aktovky je určené pre desiatový box a je čiastočne termoizolačné. Udrží vaše jedlo studené alebo teplé.


Vrecko na cvičky je praktickým doplnkom školskej aktovky na uloženie prezuvok či vecí na telocvik. Vrecko na papuče má vodoodpudivý pevný materiál udrží veci v suchu. Vrecko na zips oddelí topánky od ostatného oblečenia. Sťahovacia šnúrka spojená so spodnou časťou premení vrecko na malý batôžtek na chrbát. Rozmery: 44 x 32 cm


Jednopatrový peračník do školy má veľkú kapacitu na umiestnenie písacích potrieb. Dvadsaťtri rôzne veľkých, pevných gumičiek udrží v poriadku aj väčšie pastelky alebo písacie pero, pravítko, strúhadlo a gumu. Školský peračník jednoposchodový, prázdny s dvoma chlopňami, s rozmerom š 19 x v 3 x h 13,5 cm. Dizajn školského peračníka je dokonale zladený so Stil aktovkou či batohom.

Kufrík na výtvarnú
Lamino kufrík na výtvarnú výchovu. Do kufríka sa zmestí formát A4.
Rozmery: 35 x 22,5 x 10 cm

Box na zošity A4 a A5
Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu. Zatváranie na gumičku.
Rozmer A4: 32 x 22,5 x 3,5 cm
Rozmer A5: 16,8 x 23 x 3 cm

Dosky na abecedu
Vhodná pomôcka pre prváčikov na zaradenie písmeniek z abecedy.
Rozmery: 22 x 31,5 cm

Dosky na číslice
Vhodná pomôcka pre prváčikov na zaradenie číslic.
Rozmery: 25 x 18 cm


Zástera na výtvarnú výchovu
Navlieka sa nastaviteľným popruhom cez hlavu a zaviaže sa okolo tela pomocou šnúrok. Je vyrobená z umývateľného polyesterového materiálu, ktorý sa ľahko udržuje. Na prednej strane sú 2 vrecká na výtvarné pomôcky.

Vreckár na lavicu
Vreckár je skvelý pomocník, do ktorého si dieťa môže uložiť školské pomôcky, ktoré dieťa necháva v škole. Pomocou suchého zipsu sa pripevní k školskej lavici, na uloženie slúži jedno veľké a dve menšie vrecká. Vo farbách školských aktoviek a batohov.
Rozmery: 36 x 30 cm

Peňaženka
Peňaženka na krk so šnúrkou a suchým zipsom. Peňaženka má 5 vreciek (z toho jedna zipsová na mince a jedna na bankovky), priehľadné vrecko na preukazu a karabínku na kľúče alebo čip.
Rozmer: 12,6 x 8 cm


Výrobca: Stil

  • Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
  • Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
  • Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
  • Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
  • Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
  • Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
U nás máte istotu!
V prípade reklamácie ponúkame:
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX