Batohy Topgal kolekcia 2016

Klasické batohy Topgal nebudú samozrejme v novej kolekcii 2016 chýbať - v chlapčenskom a dievčenskom rade s novými motívmi 2016. Vybavené sú dvoma alebo tromi komorami, líšia sa spracovaním bočných a predných vreciek alebo prevedením chrbtovej časti. U dvoch batohov - CHI 790 a 791 - budú mať deti dokonca možnosť jednoducho meniť motív na prednej strane batohu a vystriedať až štyri 3D obrázky napríklad za jeden deň!  

Výška batohov je opäť 40 alebo 41 cm. Batohy radu CHI sú určené pre žiakov prvého stupňa základnej školy. Výška prváčika je priemerne 118 cm, piataka 141 cm. Chrbát dieťaťa v priebehu tejto doby vyrastie približne o 6 - 8 cm, batohy sú však ponúkané len v uvedených mierach. Pre drobnejších prváčikov tak nie sú vhodné aj deťom bežného vzrastu sú pri nástupe do školy veľké. Topgal delí svoje produkty na batohy pre 1. - 3. triedu a na batohy pre 2. - 5. triedu. Ako už vyplynulo z textu, rozdelenie nevychádza z výšky batohov, ale predovšetkým z ich motívov.  

V ponuke budú opäť dva motívy školských aktoviek, pre dievčatá a chlapcov, oproti minulému roku sú inovované vreckami na prednej strane tašky. Dizajnovo sa stále podobajú batohu, majú však stabilnú konštrukciu, pevný tvar aj pevné dno a jednu hlavnú komoru. Zmenou je aj skrátenie chrbtovej časti na 38 cm, aktovky tak teraz budú sedieť štandardne veľkým aj menším prváčikom. V prípade vyhovujúcich rozmerov sú však výrobky Topgal vhodnou voľbou. Majú dlhú tradíciu, dobrú povesť a vysokú kvalitu spracovania, spĺňajú potrebnú certifikáciu.  

 
 

 Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX