Zobraziť kategórie

HEXBUG Nano Box Sumo Ring

Kód produktu:806587
Výrobca:Innovation First
Podľa veku od::3 roky

V boji o kráľa šampionátu môže byť víťaz len jeden! Vstúpte do kruhu! Pošlite tieto smiešne postavičky bojovať proti sebe za pomoci vibračnej technológie. Vytlač súpera z kruhu a staň sa šampiónom!
Vlož nano chrobáka do základne, vyber si obľúbený motív zo 60 papierových postáv a zábava môže začať. Postavičky ožívajú pomocou vibračnej technológie v Nano chrobákovi. Ring slúži aj ako púzdro pre tvoje postavy a Nano chrobáky, takže ich môžeš zbaliť a bojovať kdekoľvek chceš.
Balenie obsahuje 2 Box Sumo postavičky, 2 Nano chrobáky, 2 základne a jeden ring. Batérie: 2x AG13 súčasťou balenia. Odporúčaný vek: 3 +

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX