Zobraziť kategórie
Flaša na vodu pre deti Baagl Logo - modrá 500ml

Flaša na vodu pre deti Baagl Logo - modrá 500ml

Kód produktu:A-31986
Výrobca:Baagl Presco Group
V školskej výbave nesmie chýbať poriadna fľaša na pitie - a fľaša od BAAGLu sa hodí ako do školy, tak na výlety alebo do športového krúžku.

Uzamykateľné viečko neprepustí ani kvapku nápoja a zaručuje jednoduché a intuitívne používanie. Súčasťou fľaše je aj sitko, vďaka ktorému môžete fľašu použiť aj na malinovky s ovocím alebo čaj (materiál je vhodný aj pre horúce nápoje). K fľaši je pripevnené aj pútko na pohodlné nosenie v ruke.

Certifikovaný tritanový materiál zaručuje maximálnu bezpečnosť a kvalitu nápoja, pretože nevydáva nepríjemný plastový zápach, ako je tomu u iných plastových materiálov, a tiež neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky (BPA, PVC, ftaláty a ďalšie). Ostatne výrobky z tritánu sa používajú aj v zdravotníctve.

Používaním fľaše znížite plastový odpad z jednorazových PET fliaš, a pomôžete tak znížiť objem vyprodukovaného plastového odpadu, ktorý doteraz končí prevažne na skládkach, v spaľovniach, alebo často aj v prírode.

Objem fľaše je 500 ml.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX