Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
CD Svěrák: Povídky (2CD)

CD Svěrák: Povídky (2CD)

Kód produktu:796324

Súvisiace produkty

Zdeněk Svěrák sa priznáva, že už na gymnáziu si zmyslel, že bude spisovateľom poviedok a že ich bude vydávať zviazané v knižkách. Namiesto toho celý život písal filmové scenáre, texty pre divadlo a slová k pesničkám. Zbierkou Povídky, ktorá vyšla na jeseň roku 2008 a okamžite sa stala najpredávanejšou knihou, si svoje mladícke predsavzatie konečne splnil. V edícii audiokniha vychádza toto jedinečné Svěrákove literárne dielo vo zvukovej podobe na 2 CD väčšinou v interpretácii autora, skúseného rozprávača. Výnimku tvoria dva príbehy, rozprávané ženami, pri písaní ktorých myslel spisovateľ na svoje dve filmové manželky, Danielu Kolářovú a Libušu Šafránkovú, ktorými sú tieto poviedky v nahrávke tiež so zanietením čítané. Príbehy vznikali v rozpätí rokov 1968-2007 a ​​zachytávajú rozmanité životné etapy človeka, mnohokrát aj s autobiografickými črtami. Pôvab tejto Svěrákovej práce spočíva v umení presného vyjadrenia, v tajomstve, pointe, humoru, vo vábení a zmyselnosti. Svěrákove inteligentné texty s príznačným humorom, túžbou a erotikou našli svojich najlepších interpretov.

Dátum vydania: 27.03.2009

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

08.11.

Ako na vianočné darčeky

Píšu Vaše deti list Ježiškovi? Prinášame Vám malé zamyslenie nad najkrajšími sviatkami roka aj z inšpiráciu pre "Ježiška".

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226