Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

CD Svěrák: Povídky (2CD)

Kód produktu:796324

Zdeněk Svěrák sa priznáva, že už na gymnáziu si zmyslel, že bude spisovateľom poviedok a že ich bude vydávať zviazané v knižkách. Namiesto toho celý život písal filmové scenáre, texty pre divadlo a slová k pesničkám. Zbierkou Povídky, ktorá vyšla na jeseň roku 2008 a okamžite sa stala najpredávanejšou knihou, si svoje mladícke predsavzatie konečne splnil. V edícii audiokniha vychádza toto jedinečné Svěrákove literárne dielo vo zvukovej podobe na 2 CD väčšinou v interpretácii autora, skúseného rozprávača. Výnimku tvoria dva príbehy, rozprávané ženami, pri písaní ktorých myslel spisovateľ na svoje dve filmové manželky, Danielu Kolářovú a Libušu Šafránkovú, ktorými sú tieto poviedky v nahrávke tiež so zanietením čítané. Príbehy vznikali v rozpätí rokov 1968-2007 a ​​zachytávajú rozmanité životné etapy človeka, mnohokrát aj s autobiografickými črtami. Pôvab tejto Svěrákovej práce spočíva v umení presného vyjadrenia, v tajomstve, pointe, humoru, vo vábení a zmyselnosti. Svěrákove inteligentné texty s príznačným humorom, túžbou a erotikou našli svojich najlepších interpretov.

Dátum vydania: 27.03.2009

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

04.06.

Aktovky Oxybag 2019 do všetkých škôl

Nové modelové rady, nový dizajn, nový strih, nové motívy. To všetko ponúka kolekcia 2019.

MenuX

InformaceX