Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie
Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

CD Svěrák: Povídky (2CD)

Kód produktu:796324

Zdeněk Svěrák sa priznáva, že už na gymnáziu si zmyslel, že bude spisovateľom poviedok a že ich bude vydávať zviazané v knižkách. Namiesto toho celý život písal filmové scenáre, texty pre divadlo a slová k pesničkám. Zbierkou Povídky, ktorá vyšla na jeseň roku 2008 a okamžite sa stala najpredávanejšou knihou, si svoje mladícke predsavzatie konečne splnil. V edícii audiokniha vychádza toto jedinečné Svěrákove literárne dielo vo zvukovej podobe na 2 CD väčšinou v interpretácii autora, skúseného rozprávača. Výnimku tvoria dva príbehy, rozprávané ženami, pri písaní ktorých myslel spisovateľ na svoje dve filmové manželky, Danielu Kolářovú a Libušu Šafránkovú, ktorými sú tieto poviedky v nahrávke tiež so zanietením čítané. Príbehy vznikali v rozpätí rokov 1968-2007 a ​​zachytávajú rozmanité životné etapy človeka, mnohokrát aj s autobiografickými črtami. Pôvab tejto Svěrákovej práce spočíva v umení presného vyjadrenia, v tajomstve, pointe, humoru, vo vábení a zmyselnosti. Svěrákove inteligentné texty s príznačným humorom, túžbou a erotikou našli svojich najlepších interpretov.

Dátum vydania: 27.03.2009

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

26.04.

Nová kolekcia SPIRIT® plná kozmických nápadov

Zoznámte sa s novou kolekciou značky Spirit 2019 pre prváčikov, ponúka široký sortiment aktoviek s pútavými motívmi a užitočnými vychytávkami.

18.03.

Belmil 2019 - školské aktovky a batohy pre prváčikov

Výbornú kvalitu a nižšiu cenu značky Belmil oceňujú mamičky už vyše päťdesiat rokov

05.03.

Topgal 2019 v pestrých farbách

Veselé farby, nápadité modely, priorita bezpečnosti detí a 100% funkčnosti.

15.02.

Novinky značky Bagmaster s 3-ročnou zárukou

Nová kolekcia školských tašiek a batohov pre všetky vekové a výškové kategórie detí a študentov.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226