Študentský batoh Bagmaster DIGITAL 9 F a slúchadlá zdarma
| Kód produktu: | G5009548 |
| Hĺbka: | 24 cm |
| Šírka: | 35 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Nosnosť: | 10 kg |
| Objem: | 34 l |
| Reflexné prvky: | áno |
| Výrobca: | Bagmaster |
Súvisiace produkty
Batoh má tri komory. Hlavná komora je veľmi priestranná vhodná pre školské dosky, učebnice a zošity. Súčasťou tejto komory je polstrovaná kapsa na notebook do veľkosti 15 "s popruhom na suchý zips na fixáciu notebooku. Chrbát batohu skrýva kapsu na zips, v ktorej je polstrovaná kapsička na MP3 prehrávač s vývodom na slúchadlá v hornej časti. V tomto skrytom vrecku sú ďalšie 2 sieťované kapsičky na zips. Vrecko pojme aj zošit formátu A4.
Prostredná komora je veľmi priestranná a dostatočne hlboká, takisto vhodná pre formát A4. Vo vnútri prednej komory je prehľadný organizér, s jednou sieťovanou kapsičkou na zips a ďalšími 2 menšími kapsičkami. Na prednej komore je tiež jedno vrecko na suchý zips.
Na bokoch batohu nájdete dve vrecká na gumu, vhodné na fľašu. Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Batoh je možné zavesiť pomocou pútka, prenášať v rukách pomocou držadla.
Rozmery: 46 x 35 x 24 cm
Objem: 34 l
Hmotnosť: 0,8 kg
Nosnosť: 10 kg
Záruka: 3 roky
Výrobca: Bagmaster

















