Školská taška PREMIUM Spiderman 4dielny set a box A4 číry zdarma
| Kód produktu: | 0-90921X |
| Hĺbka: | 21 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Nosnosť: | 6 kg |
| Objem: | 18 l |
| Reflexné prvky: | áno, ze všetkých strán |
| Výrobca: | Oxybag |
Vysoko kvalitný školský set vhodný i pre prváčikov nižšieho vzrastu s obľúbeným motívom Spidermana. 4-dielny set tvorí školská taška, vybavený peračník, sáčok na cvičky a puzdro jednotného motívu. Rozmery: 36 x 27 x 21 cm Peračník: STRONG> Vrecko na cvičky: Puzdro: STRONG> Výrobca: Scollo P>
Prehľad: STRONG>
jedna veľká, prehľadná komora
priehradka na knihy v zadnej časti
ergonomicky polstrovaná chrbát
ramenné popruhy v tvare písmena S polstrované sieťovinou, dĺžkovo nastaviteľné
nastaviteľný hrudný popruh
doťahovania pásky pri hornej časti ramenných popruhov
očká pre pripevnenie samostatne dostupného bedrového pásu
plastom spevnené pútko
pevné dno
reflexné prvky zo všetkých strán
magnetický zámok s odrazkou
dve vysoké bočné vrecká na zips s drenážnymi okami
predné vrecko na zips
rozvrh vo vrchnáku
krúžok na kľúče s hlavou Spidermana P>
Objem: 18 l
Hmotnosť: 1 kg
Nosnosť: 6 kg
Material: Polyester P>
Vybavený školský peračník, obsahuje 14 trojhranných pasteliek, 2 ceruzky, pravítko, gumu a strúhadlo. Rozmery: 19,5 x 13 x 3,5 cm P>
STRONG> Textilné vrecko na prezuvky s dvoma postrannými šnúrkami, ktoré zaistia pevné uzatvorenie a pohodlné nosenie cez ramená. Rozmer: 38 x 28 cm P>
Puzdro na školské potreby, ktoré sa nezmestia do peračníka (fixky, nožnice, lepiaca tyčinka a pod.), Prázdny. Rozmery: 22 x 10 cm P>














