Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Detský batoh Ergobag ease S - Flashlight

Detský batoh Ergobag ease S - Flashlight

Kód produktu:F074167
Hĺbka: 13 cm
Výška:30 cm
Reflexné prvky: áno
Výrobca:Fond of Bags

Súvisiace produkty

Batôžtek Ergobag ease S je určený pre predškolské deti na cesty do školy a na voľný čas. Batoh je 100% vyrobený z recyklovaných PET fliaš (cca 8,9 ks fliaš), plastové pracky neobsahujú škodlivé materiály, ako sú napríklad ftaláty.

Má objem až 6 l. Súčasťou batohu je aj jedna Kletties, ktorá je pripevnená pomocou suchého zipsu - je teda vymeniteľná. Každý batôžtek vďaka nej môže byť originál, Kletties sa dajú dokupovať. Batôžtek má mäkčený chrbát aj popruhy. Hrudný popruh, ktorý je výškovo nastaviteľný, slúži k pohodlnému noseniu. Vrecko na fľašu je vo vnútri batohu. Batoh má hlavné vrecko a jedno menšie v prednej časti určené na drobnosti.

Reflexné prvky slúžia k dobrej viditeľnosti dieťaťa aj za nevľúdneho počasia. Látka batohu je impregnovaná, takže zaisťuje vysokú odolnosť voči dažďu a nečistotám (vodný stĺpec 1500mm). Batôžtek váži iba 270 g.

Váha: 270 g
Rozmery: 30 x 18,5 x 13 cm
Objem: 6 l

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil.

Alternatívny tovar

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX