Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Batohy Boll

Kvalitné, technicky prepracované školské batohy SCHOOL MATE 18 pre prváčikov a SMART 22 od 3. triedy ZŠ zaujmú výškovo nastaviteľným chrbtovým systémom, radou reflexných prvkov a vystuženým chrbtovým panelom pre rovnomerné rozloženie váhy. Batohy majú ergonomické ramenné popruhy, bedrový pás a hrudný popruh výškovo i dĺžkovo nastaviteľný.

Ďalej máme v ponuke mnohoúčelový batôžek SIOUX 15 do školy aj škôlky, batoh FALCON 20 vhodný ako druhý batoh pre deti od 3. triedy a model EAGLE 24 pre 2. stupeň základnej školy a študentov. Všetky tieto modely majú opäť radu bezpečnostných reflexných prvkov, ďalej chrbtový AIR-flux systém, hrudný i bedrový popruh a vystužený chrbtový panel pre zdravé nosenie.

Kvalitné študentské batohy do mesta PROPHET sú ušité pre náročných užívateľov, majú polstrované vrecko na tablet a laptop až do 14 "a tubulárne chrbtové polstrovanie Dynamic Air Flow.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

30.01.

Bagmaster 2020 - nové školské aktovky a batohy pre všetkých školákov

Bagmaster v roku 2020 prichádza s novými školskými batohmi pre 1. stupeň základnej školy. Pozrite sa na naše horúce tipy s palcom hore a výhody jednotlivých modelových radov.

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

MenuX

InformaceX