Voskovky, modelovacia hmota, plastelína

Máme voskovky Koh i nnor (Koh-i-noor) v malom i veľkom balení, klasické okrúhle, trojhranné pre menšie deti, nesmrteľné Progresso, Griffix 1 patriaci do nemeckého štvorstupňového systému písacích pomôcok Pelikan s ergonomických úchopom a vysúvacím vnútrom. Pre začínajúcich kresliarov od 2 rokov odporúčame špeciálne ergonomické voskovky pre najmenších - myška značky Pelikan, ktoré pomôžu vašim deťom naučiť sa správne držať pastelky aj tužky.  Pastelky do vane sú v kategórii Hračky do vane.
Obľúbená je samoschnúca modelovacia hmota DAS, ktorá sa hodí tak do hodín výtvarnej výchovy a do družín, tak do detských izbičiek. V ponuke však nájdete aj nestarnúcu klasiku plastelínu. Špeciálne tvorivé hmoty Mad Mattr či FIMO nájdete v Kreatívnych hrách.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 3Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX