Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Slová didaktická hra Alexander

Slová didaktická hra Alexander

Kód produktu:29000371
Výrobca:Alexander
Podľa veku od::5 rokov
Materiál:Papier
Slová * spoločenská hra *Pripravte Vaše ratolesti do školy už teraz!Slová - to je známa spoločenská hra, určená pre dobrú zábavu dvoch a viacerých hráčov. Táto didaktická hra je určená pre predškolákov a prváčikov. Deti sa naučia písmenká rýchlejšie a zábavne, formou zaujímavé hry. U tejto hry máte jedinečnú príležitosť jednoduchým a prirodzeným spôsobom rozvíjať nielen svoju slovnú zásobu a kombinačné schopnosti, ale aj pamäť a postreh. Precvičíte si tiež znalosť českého jazyka. Možno budete prekvapení, aké rezervy v týchto vedomostiach ešte máte.Deti vyberajú obrázky a skladajú z písmen slova, ktoré ich popisujú. Hra stimuluje myslenie a trénuje pozornosť, pomáha pri zvládnutí čítania a písania. Hra trénuje tiež sústredenie, ktoré sa hodia neskôr aj v školskej lavici. Pravidlá hry možno voľne prispôsobovať veku a schopnostiam hráčov. 2 herné varianty pre staršie deti aj pre dospelých hráčov.Všetci hráči sa príjemne pobaví. Počet hráčov: 2 a viac Dĺžka: cca 30 min Výrobca: AlexanderBalenie obsahuje: 64 písmen na kartičkách 32 obrázkov na katičkách 30 ks farebných žetónov český návodRozmery balenia (š v h): 13 x 12,5 x 6 cmHra je vhodná pre deti od 3 rokov.Cena je uvedená za 1 balenie hry.V krabici 13,5x12,5x6cm.

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

MenuX

InformaceX