Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Baagl

Český Baagl ponúka certifikované školské tašky s príbehom a originálnym dizajnom, anatomickým tvarovaním chrbta, radom vychytávok a vreciek pre pohodlné nosenie. Aktovky pre prváčikov aj druhé batohy od 3. triedy doporučujeme pre deti s priemernou a vyšší výškou. Všetky majú doťahovacie pásky a hrudný pásik na koľajničke. Rodičia ocenia posuvný chrbtový systém u väčšiny modelov aktoviek. Ponúkame ich samostatne alebo v 3-dielnych setoch so sáčkom na prezúvky, peračníkom a ďalšími školskými potrebami v rovnakom dizajne.
Baagl Zippy je najobľúbenejším modelom pre prváčikov s výklopným systémom klopy na zips a posuvným chrbtovým systémom. Rada Klasik má jednu bočnú kapsu otvorenú a druhú na zips a má opäť posuvný chrbtový systém. Model Ergo má súmerné bočné vrecká na zips, posuvný chrbtový systém a navyše magnetické zapínanie. NOVINKA 2021 ľahký model Shelly so škrupinovou konštrukciou na zips (ako má napr. Herlitz be.bag Airgo) a s váhou 1000 g pekne sedí deťom na chrbte.
Druhý batoh Core s vreckom na notebook je vhodný pre deti od 3. triedy, Baagl Skate nadchne všetkých športových nadšencov a na neho nadväzuje model Cubic s originálnym strihom. Ponuku uzatvára mestský batoh RPET módneho strihu a farieb, jednofarebné študentské modely aj zavinovacie typy pre voľný čas.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 3Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX