Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Ars Una

Školské aktovky maďarského výrobcu Ars Una sú ideálnou taškou pre vášho prváčika. Sú určené pre žiakov 1. až 3. triedy základnej školy, a to aj pre drobnejšie deti. Vďaka polohovateľnej  výške ramenných popruhov vydrží taška dlhšiu dobu. Tento jednokomorový model má dobre anatomicky tvarovaný a silno polstrovaný chrbát i ramenné popruhy, na ktorých sú ešte prídavné popruhy umožňujúce pritiahnuť tašku v hornej časti k telu dieťaťa. Veľkým plusom je aj vhodné umiestnenie ramenných popruhov, teda dobre sedia na chrbte. Väčšina modelov je vybavená magnetickým zapínaním s odrazkou či bez odrazky, ktorá umožňuje jednoduché zapínanie jednoduchým priblížením klopy k zámku.
Aktovky sú v predaji buď samostatne alebo v setoch. Sety sú dvojdielne (brašna + jednoposchodový peračník) alebo trojdielne (ruksak + jednoposchodový / dvojposchodový peračník + vrecko).K vybraným samostatným modelom Ars Una od nás dostanete ako darček sadu školských potrieb Koh-i-Noor a tiež dopravu ZDARMA.
Školské batohy Ars Una pre 1. stupeň základnej školy majú pevné dno ako aktovky a vďaka tomu sú maximálne stabilné. Tieto školské batohy ponúkajú veľký priestor pre uloženie školských potrieb a ich veľkou výhodou je tiež nízka váha pod 1 kg.
Študentské batohy ponúkame v niekoľkých radoch, obľúbené sú kvetinové vzory pre dievčatá alebo licencie Lamborghini pre chlapcov, nenápadné farebné kombinácie cielené na teenagerov, kvalitné spracovanie a nižšie ceny.
Modelové rady 2019
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 6Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX