Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Ars Una

Školské tašky pre prvákov maďarského výrobcu Ars Una, ktoré sa vyrábajú v Ázii, sú určené pre žiakov 1. až 3. triedy základnej školy a sedia hlavne vyšším deťom so širšími ramenami. Majú výškovo nastaviteľné ramenné popruhy. Vďaka tomu, že ale sedia deťom so širšími ramenami, ktoré sú väčšinou aj vyššie, tak je málo kedy táto funkčnosť využitá. Tento jednokomorový model s veľkým priestorom pre uloženie potrieb do školy má anatomicky tvarovaný a silne polstrovaný chrbát aj ramenné popruhy, na ktorých sú ešte pridané popruhy umožňujúce pritiahnuť tašku v hornej časti k telu dieťaťa. Neobsahujú hrudný popruh, ale výrobca ho ponúka samostatne k zakúpeniu. Majú pevné dno a vďaka tomu sú maximálne stabilné. Väčšina modelov je vybavená magnetickým zapínaním s odrazkou či bez odrazky, ktorá umožňuje ľahké zapínanie jednoduchým priblížením klopy k zámku.

Tašky do školy sú v predaji buď samostatne alebo ako školské sety pre prvákov. Sety sú dvojdielne (s jednoposchodovým peračníkom)
alebo trojdielne (aktovka + jednoposchodový peračník/box na desiatu + vrecko). K vybraným samostatným modelom Ars Una od nás dostanete ako darček sadu školských potrieb Koh-i-Noor (trojhranné pastelky, ceruzka, guma).

Študentské batohy Ars Una ponúkame v niekoľkých radoch, obľúbené sú kvetinové vzory pre dievčatá alebo licencie Lamborghini pre chlapcov, nenápadné farebné kombinácie cielené na teenagerov, kvalitné spracovanie a nižšie ceny.

Novinky z roku 2022 nájdete v našej ponuke a kolekciu študentských batohov z roku 2021 v článku.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX