Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské batohy Dakine

Značka Dakine má svoje korene na havajskom ostrove Maui a je vyslovovaná [: dakein]. "Dakine" znamená v havajskom slangu rovnako "vec" a v širšom slova zmysle, ako aj "najlepší".

Pozitívne self-vnímanie značky je úplne oprávnené. Počas krátkej doby sa brand vyvinul v absolútnu top značku. Lyžovanie, snowboarding, jazda na bicykli, kite, windsurf, surf a korčule. A stranou nezostávajú ani  školské batohy, tašky, kufre ..

Story začína na ostrove Hawai v roku 1970 u zakladateľa Roba Kaplana, vášnivého surfistu a remeselne nadaného človeka. Veľa priateľov sa ho pýta na jeho surferské zručnosti a radí sa s ním, ako sa zbaliť so svojimi športovými potrebami. Rob začína vyvíjať surferské vodítka, aby vyšiel v ústrety požiadavkám, pričom kladie veľký dôraz na vysoko kvalitné materiály a bezpečné a kvalitné spracovanie. 
V roku 1979 zakladá firmu Dakine v Haiku a okrem surferských potrieb sa postupom času stáva firmou na všetky športové vybavenia. V roku 1999 prichádza aj do Európy, postupne sa zo športového odvetvia rozrastá aj do "každodenného" Dakain a od tej doby popularita tejto značky mohutne rastie nielem medzi športovými fanúšikmi ale aj medzi študentmi.
Vtedy, rovnako ako dnes presviedčajú produkty výdržou, vysokou kvalitou prevedenia, pohodlím, trvanlivosťou, cool dizajnom a módnym farebným prevedením. Každý dizajnér školkých batohov pracuje s takým elánom a nadšením k vývoju nových produktov, ako Rob u svojho prvého surf vodítka.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX