Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské a študentské batohy Pixie Crew

Produkty PIXIE CREW poznáte na prvý pohľad podľa silikónovej dosky s pixelovými bodmi, na ktorú môžete ľubovoľne pripevniť farebné pixely a vytvoriť si tak vlastné dielo. Vaše školské tašky sa razom stanú originálom! V ponuke máme batohy pre tínedžerov alebo taktiež študentské ruksaky peračníky, peňaženky, zošity a samozrejme široký výber rôznych farieb pixelov.

Pixelový batoh PIXIE CREW, ktorý vyzerá ako školská taška Minecraft, slúžia svojim majiteľom ku školským aj voľnočasovým účelom. V závislosti od potrieb a veľkosti vášho dieťaťa si môžete vybrať jedno-, dvoj- alebo štvorkomorový batoh. Popustite uzdu svojej fantázii a vďaka farebným pixelom môžete mať každý deň novú tašku!

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX