Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Pilot Frixion

Napíš! Vymaž! Prepíš! S originálnym gumovacím perom Pilot Frixion už NIKDY nebudete škrtať! Je to pero, ktoré jednoducho nemožno nemať ....Vie čisto písať, vygumovať pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepísať na rovnakom mieste. A to vďaka patentovanému gelovému termosenzitívnemu atramentu, ktorý reaguje na teplo generované trením.
Šetrí peniaze a je EKO! Namiesto kúpy nového kusu sa vymení iba náplň Pilot Frixion. Náplň môže byť modrá, čierna, zelená, fialová.....Hrot 0,5 mm poskytuje šírku stopy 0,25 mm. Hrot 0,7 mm poskytuje šírku stopy 0,35 mm. 
Firma má aj ekologické modely Pilot Acroball - Begreen, ktorý je vyrobený z 77,4% recyklovaného plastu a Ecoball z 86,64% recyklovaného plastu.
NÁŠ TIP! Výhodné sety školského pera a 3 náplní.

Cena
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX