Pilot Frixion

Napíš! Vymaž! Prepíš! S originálnym gumovacím perom Pilot Frixion už NIKDY nebudete škrtať! Je to pero, ktoré jednoducho nemožno nemať ....Vie čisto písať, vygumovať pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepísať na rovnakom mieste. A to vďaka patentovanému gelovému termosenzitívnemu atramentu, ktorý reaguje na teplo generované trením.
Šetrí peniaze a je EKO! Namiesto kúpy nového kusu sa vymení iba náplň Pilot Frixion. Náplň môže byť modrá, čierna, zelená, fialová.....Hrot 0,5 mm poskytuje šírku stopy 0,25 mm. Hrot 0,7 mm poskytuje šírku stopy 0,35 mm. 
Firma má aj ekologické modely Pilot Acroball - Begreen, ktorý je vyrobený z 77,4% recyklovaného plastu a Ecoball z 86,64% recyklovaného plastu.
Gumovacích pier je veľa a nájdete ich v našej ponúke. Pilot patrí najznámejším.
NÁŠ TIP! Výhodné sety školského pera a 3 náplní.

Cena
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX