Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Pilot Frixion

Napíš! Vymaž! Prepíš! S originálnym gumovacím perom Pilot Frixion už NIKDY nebudete škrtať! Je to pero, ktoré jednoducho nemožno nemať ....Vie čisto písať, vygumovať pomocou gumy FriXion bez poškodenia papiera a ihneď prepísať na rovnakom mieste. A to vďaka patentovanému gelovému termosenzitívnemu atramentu, ktorý reaguje na teplo generované trením.
Šetrí peniaze a je EKO! Namiesto kúpy nového kusu sa vymení iba náplň Pilot Frixion. Náplň môže byť modrá, čierna, zelená, fialová.....Hrot 0,5 mm poskytuje šírku stopy 0,25 mm. Hrot 0,7 mm poskytuje šírku stopy 0,35 mm. 
Firma má aj ekologické modely Pilot Acroball - Begreen, ktorý je vyrobený z 77,4% recyklovaného plastu a Ecoball z 86,64% recyklovaného plastu.
NÁŠ TIP! Výhodné sety školského pera a 3 náplní.

Cena
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

30.11.

TIPY NA DARČEKY pre deti - stolové hry

Radi hráme s deťmi stolné hry. Rozvíjame tak ich logické myslenie, strategické schopnosti i predstavivosť. Ponorte sa s nami do sveta kúziel, detektívok a dinosaurov.

01.09.

Ars Una - nová kolekcia študentských batohov 2021

Maďarská značka, ktorá zaujme originálnou grafikou, praktickými strihmi, kvalitou prevedenia a príjemnou cenou.

MenuX

InformaceX