Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Hama Step by Step GRADE

Kvalitný školský batoh Hama Step by Step GRADE Vás zaručene nesklame! EKOLOGICKÝ MODEL - vyrobený zo 100% recyklovaných PET fliaš, impregnácia bez škodlivých PFC, pýši sa nemeckým certifikátom AGR a 4-ročnou zárukou! 

Aj keď sa jedná o batoh, spĺňa všetky funkcie aktovky. Stojí úplne stabilne, má jednu hlavnú komoru a všetky funkčné doplnky, vrátane magnetického zámku Fidlock, výškovo nastaviteľných ramenných popruhov (Easy Grow System) a polstrovaného bedrového pásu ktorý je odnímateľný. Keďže naozaj perfektne sedí na chrbte a jeho výškovo nastaviteľný chrbtový systém je naozaj funkčný, považujeme ho za TOP model medzi školskými batohmi pre prváčikov a porastie s nimi od 1. do 4. triedy. Vyššej cene zodpovedá aj vysoká kvalita..
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX