Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské tašky Hama

Luxusné školské batohy a aktovky  Hama Step by step známeho nemeckého výrobcu vynikajú vysokou kvalitou spracovania. Ponúkajú sa väčšinou v setoch. Vybavené sú anatomickým chrbtom , početnými reflexnými prvkami, hrudným popruhom, termovreckom a ďalšími vychytávkami. Určené sú pre väčšie deti, vydržia im po väčšinu prvého stupňa.
Jednoduchšou a cenovo dostupnejšou radou je Baggymax, Baggymax CANNY, SIMY a novo aj Trikky. Aktovky sa líšia tvarom, prevedením klopy a zapínaním. Trikky je extrémne ľahkou aktovkou (650 g) vhodnou i pre drobnejšie deti, tvarovo sa podobá batohu. Odľahčenú variantu ponúkajú aktovky Hama LIGHT (0,9 kg). Dopredáva sa rada Lego a Sammies by Samsonite. Batohy  Hama FLEXLINE majú moderný tvar a sú z pružnej kvalitnej látky. Chrbtový systém je posuvný, batoh tak rastie s dieťaťom po celý prvý stupeň.
Široký výber kvalitných študentských batohov prinášajú rady Hama All Out a Hama Chimesee, pre náročnejších zákazníkov sú určené produkty Coocazoo. K dispozícii je príslušenstvo v rovnakých motívoch.

Kolekcia 2018 - využite nášho prehľadného porovnaní najpredávanejších školských tašiek.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 9Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX