Coocazoo

Coocazoo je vysoko kvalitným radom školských a študentských batohov a tašiek nemeckej firmy Hama. Na výber je k nim príslušenstvo v rovnakých vzoroch ako napr. peračníky, peňaženky a študentské vaky. Výber cool modelov a vzorov uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.
Veľa rokov skvele predávaný a padnúci JobJobber, RayDay a CarryLarry2, ktoré sú bez posuvného chrbtového systému sa už iba dopredávajú a nebudú nahradené novými modelmi.
Oproti tomu ScaleRale bol pre rok 2022 nahradený modelmi Coocazoo MATE, Joker a Porter.
  
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Coocazoo RayDay je rad vhodný už pre deti od 3. - 4. triedy. Poskytuje vysoký komfort nosenia. Má doťahovacie pásky a hrudný pásik na koľajničke, bočné pásiky aj jednoduchý bedrový pás. Na prednej strane batohu je reflexná páska pre pripnutie blikačky.
CarryLarry2 pre 2. stupeň, vhodný na športové aktivity aj do školy. Je originálny vďaka predným popruhom na suchý zips, kam sa dá pripnúť sveter alebo skate. Má rovnaké doplnky ako RayDay, chýba iba doťahovacie pásky.
JobJobber2 je model vhodný pre 2. stupeň, je o 1 cm vyšší ako CarryLarry, kvalitné materiály a prevedenie opäť zaručujú dlhú životnosť. Váži iba 1 kg. Má tiež doťahovacie pásky a hrudný pásik na koľajničke, bočné pásiky aj jednoduchý bedrový pás.
ScaleRale je držiteľom certifikátu AGR a je určený pre 2. stupeň, správnu ergonómiu chrbta potvrdzuje nemecký certifikát AGR. Má výškovo a dĺžkovo nastaviteľné polstrované popruhy zaručujú zdravý vývoj chrbta dieťaťa. Má polstrovaný bedrový pás oproti nižším modelom. Má tiež doťahovacie pásky aj hrudný pásik na koľajničke. Umožňuje plynulé výškové nastavenie ramenných popruhov priamo na chrbte dieťaťa, a to vďaka špeciálnej konštrukcii, ktorú vidíte na obrázku. Váha je 1200 g.

NÁŠ TIP! Rad ScaleRale odporúčame kúpiť deťom s výškou 140 cm a tým rodičom, ktorí chcú, aby taška rástla s ich deťmi. Pri tejto výške sa kúpa oplatí z pohľadu vyššej ceny aj z pohľadu väčšej hmotnosti.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

30.10.

Detské obliečky - čo je dobré vedieť

Vedeli ste, že mikroplyš môže byť aj bavlnený? Nové materiály a ich prehľad.

MenuX

InformaceX