Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Coocazoo

Coocazoo je vysoko kvalitným radom školských a študentských batohov a tašiek nemeckej firmy Hama. Na výber je k nim príslušenstvo v rovnakých vzoroch ako napr. reračníky a peňaženky. Výber modelov a vzorov uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.
Výhody batohov Coocazoo a bližšie špecifikácie nájdete v našom článku.
  
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Coocazoo RayDay je rad vhodný už pre deti od 3. - 4. triedy. Poskytuje vysoký komfort nosenia. Má doťahovacie pásky a hrudný pásik na koľajničke, bočné pásiky aj jednoduchý bedrový pás. Na prednej strane batohu je reflexná páska pre pripnutie blikačky.
CarryLarry2 pre 2. stupeň, vhodný na športové aktivity aj do školy. Je originálny vďaka predným popruhom na suchý zips, kam sa dá pripnúť sveter alebo skate. Má rovnaké doplnky ako RayDay, chýba iba doťahovacie pásky.
JobJobber2 je model vhodný pre 2. stupeň, je o 1 cm vyšší ako CarryLarry, kvalitné materiály a prevedenie opäť zaručujú dlhú životnosť. Váži iba 1 kg. Má tiež doťahovacie pásky a hrudný pásik na koľajničke, bočné pásiky aj jednoduchý bedrový pás.
ScaleRale je držiteľom certifikátu AGR a je určený pre 2. stupeň, správnu ergonómiu chrbta potvrdzuje nemecký certifikát AGR. Má výškovo a dĺžkovo nastaviteľné polstrované popruhy zaručujú zdravý vývoj chrbta dieťaťa. Má polstrovaný bedrový pás oproti nižším modelom. Má tiež doťahovacie pásky aj hrudný pásik na koľajničke. Umožňuje plynulé výškové nastavenie ramenných popruhov priamo na chrbte dieťaťa, a to vďaka špeciálnej konštrukcii, ktorú vidíte na obrázku. Váha je 1200 g.

NÁŠ TIP! Rad ScaleRale odporúčame kúpiť deťom s výškou 140 cm a tým rodičom, ktorí chcú, aby taška rástla s ich deťmi. Pri tejto výške sa kúpa oplatí z pohľadu vyššej ceny aj z pohľadu väčšej hmotnosti.

Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX