Zobraziť kategórie
Detská sada líčenia beauted na paletke

Detská sada líčenia beauted na paletke

Kód produktu:00861197
Podľa veku od::6 rokov
Vitajte v hravom a bezpečnom svete kozmetiky značky beauted. Malé dievčatká sa začínajú zoznamovať so svetom krásy už od raného detstva a čoskoro ich zaujíma všetko, čo ich mamičky používajú. Značka beauted je na objavovanie kozmetiky ako stvorená. Produkty tohto radu sú navrhnuté tak, aby boli hlavne bezpečné, ale aj hravé a inšpiratívne. Podporí kreativitu a predstavivosť, umožní rozvíjať a formovať zmysel pre estetiku a krásu. Či už vaše deti chcú zažiariť ako v rozprávke alebo sa len tak hrať, značka beauted im pomôže urobiť každý okamih v ich detstve ešte viac nezabudnuteľným. Ich deň sa môže premeniť na zábavnú cestu do sveta farieb a lesku.
Značka beauted je laboratórne testovaná v Českej republike. Kontrola ťažkých kovov je preverená štátnym zdravotným ústavom, plastové obaly sú testované v ITC Zlín. Podklady pre európsky portál notifikácie prípravkov /CPNP/ sú taktiež spracované laboratóriom v SR.
Certifikácia v Českej republike zaručuje kvalitu a bezpečnosť, aby rodičia mohli mať istotu, že produkty značky beauted sú kvalitné, bezpečné a šetrné k detskej pokožke.
Rozmery balenia 17 x 17 x 2 cm.
Vhodné pre deti od 6 rokov.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX