Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školský batoh Ergobag prime modrý Zig Zag SET a doprava zdarma

Kód produktu:F296001779
Výška:35 cm
Hĺbka:22 cm
Hmotnosť:1100 g
Objem:20 l
Reflexné prvky:áno, zo všetkých strán
Výrobca:Ergobag
Guma Guma
Darček k produktu ZADARMO
PravítkoPravítko
Darček k produktu ZADARMO
Obálka s drukom A5Obálka s drukom A5
Darček k produktu ZADARMO
Školský batoh Ergobag prime vhodný pre prváčikov až 4. triedu ZŠ s peračníkom a vreckom na prezúvky jednotného motívu. Ide o ekologický produkt, ktorý je 100% vyrobený z recyklovaných PET fliaš, plastové pracky neobsahujú ftaláty a iné škodlivé materiály.
Jednokomorový batoh s vnútorným členením a s vonkajším vreckom (na desiatu a fľašu) možno vďaka unikátnemu ergonomickému systému nastaviť individuálne pre každé dieťa s výškou 100 - 150 cm. Je to batoh, ktorý rastie spolu s dieťaťom. Vďaka hrudnému popruhu a bedrovému pásu dochádza až z 50% k prenosu celkovej váhy z ramien na panvicu, najstabilnejšie miesto detského tela. Školský batoh tak možno maximálne individuálne napasovať na chrbát dieťaťa a zabezpečiť tým správny vývoj dieťaťa a zamedziť preťaženiu a disbalancii.
Priestor na fľašu a desiatu je v prednom vrecku, nedochádza tak k jednostrannému preťaženiu - disbalancii, ako keď je fľaša umiestnená na strane batohu. Od vnútorného priestoru je oddelená nepremokavou látkou. Reflexné prvky zaisťujú dobrú viditeľnosť za zlého počasia - dokonalá viditeľnosť z 360 stupňov. Látka je 2x impregnovaná, má vodný stĺpec 1500 mm a odoláva tak dažďu a nečistotám. Ergobag - to je skrátka špecialista na zdravý chrbát našich detí!

Technické parametre:
Váha: 1100 g
Objem: 20 l
Rozmery: 35 x 25 x 22 cm (výška x šírka x hĺbka)

Batoh obsahuje 2 ks klipov na suchý zips, tzv. Kletties, ktoré tématicky dopĺňajú vzor batohu. Tým sú batohy Ergobag i Vaše dieťa jedinečné.

Peračník:
Kvalitný peračník s jednou klopou a kvalitnou náplňou značky LYRA Germany. Peračník je naplnený: 6 farebnými silnými trojhrannými pastelkami, 10 farebnými tenkými trojhrannými pastelkami, 1 silnou trojhrannou ceruzkou, pravítkom 17 cm, gumou a dvojitým orezávátkom so zásobníkom. Na rube klopy priehľadná fólia s rozvrhom hodín. Kvalitný zips s dlhým ťaháčikom.
Rozmery: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Vrecko na prezúvky:
Športový vak - skvelý doplnok školského batohu Ergobag. Tento praktický športový vak, vyrobený zo 100% z recyklovaných PET fliaš, nahrádza športovú tašku. Hlavný priestor vreca je uzatvárateľný šnúrkou, malá vonkajšia priehradka na zips, umiestnená na prednej strane vreca, je vhodná na ukladanie různych drobností. Vrecko možno ľahko na 3 miestach pripevniť k školskému batohu Ergobag, tak aby aj pri pohybe školáka bol vždy dobre zafixovaný. Je možné nosiť ho aj samostatne ako športové vrecko pre najrôznejšie aktivity.
Rozmery: 44 x 34 cm

Výrobca: Ergobag

Dotaz na predajcu

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
  • Ročne vidíme okolo 400 detí skúšať si školskú tašku.
  • Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
  • Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
  • Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
  • Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
  • Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
U nás máte istotu!
V prípade reklamácie ponúkame:
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

30.01.

Bagmaster 2020 - nové školské aktovky a batohy pre všetkých školákov

Bagmaster v roku 2020 prichádza s novými školskými batohmi pre 1. stupeň základnej školy. Pozrite sa na naše horúce tipy s palcom hore a výhody jednotlivých modelových radov.

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

MenuX

InformaceX