Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské batohy Ergobag

Ergobag - nemecký výrobca, ktorý ponúka ergonomické školské batohy. Napriek tomu, že batohy do školy sú vyrábané v Ázii je téma udržateľnosti a ekológie dôležitou témou. Firma je držiteľom bluesign®, FSC a FAIR WEAR FOUNDATION a Grüner knopf.

Výrobca kladie veľký dôraz na správne parametre aké má školská taška mať, a to so systémom rozloženia váhy na panvu a s ergonomickým tvarovaním chrbta. Medzi najväčšie výhody tašiek patrí:
- bedrový a hrudný popruh, pretože až z 50 % sa celková váha presúva na oblasť panvy, najstabilnejšieho miesta detského tela,
- posuvný chrbtový systém - aktovka vždy v správnej pozícii na chrbte, rastie spolu s dieťaťom,
- jednokomorový batoh s vnútorným delením, vďaka kompresnej šnúrke sťahuje celý obsah a tlačí späť na chrbát, eliminuje pôsobiacu páku na chrbát,
- fľaša na pitie umiestnená vnútri, od vnútorného hlavného priestoru oddelená nepremokavou látkou.

V našej ponuke nájdete batôžky do škôlky Mini a Easy, modely pre 1. stupeň ZŠ Ergobag Prime (6-11 rokov) pre deti s výškou od 110 do 150 cm, pre 2. stupeň ZŠ a študentov Satch (11-18 rokov). Sú vyrobené z recyklovaných PET fliaš.

Potrebujete viac informácií? Výhody batohov Ergobag a bližšiu špecifikáciu nájdete v našom článku Školské batohy pre zdravý chrbát - to je Ergobag!.
 

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX