Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské batohy Beckmann

Originálne školské batohy nórskej firmy BECKMANN sú synonymom kvality a 70-ročnej nórskej tradície. Sú vyvíjané a testované v spolupráci s fyzioterapeutmi a chiropraktikmi a patria medzi tie najľahšie na trhu. Uspeli ako víťaz testu Dagbladet Test of schoolbags, kvalita je potvrdená aj Lekársku fakultou v Ostrave. Všetky batohy BECKMANN sú vyrobené z vysoko oteru i vodeodpudivých materiálov. Vysoká gramáž materiálu zaisťuje pevnosť a odolnosť pri každodennom aj nešetrnom používaní.

BECKMANN garantuje predĺženú záruku 2 + 2 roky na všetky batohy! Stačí zakúpené zboží zaregistrovať tu.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Školské batohy pre 1.-3. triedu sú vybavené blikacím diódovým svetielkom. Každý je vybavený integrovanou pláštenkou s reflexnými prvkami. Na školské batohy je možné pripnúť menší batoh, ktorý je vhodný aj na výlety alebo do krúžkov. Polstrovaný bedrový pás a posuvný hrudný pás sú samozrejmosťou. Batohy dodávame samostatne alebo ako fullset s kvalitne vybaveným peračníkom, púzdrom na ostatné školské potreby, športovým batohom vhodným do krúžkov, vysoko kvalitným desiatovým boxom a fľašou na pitie.

Školské batohy BECKMANN pre 4.-6. triedu majú navyše samostatné vrecko na notebook alebo tablet a opäť majú polstrovaný bedrový pás a nastaviteľný hrudný pás.

Študentské batohy pre starších školákov, študentov i dospelých, ktorí majú radi minimalizmus, eleganciu a nechcú mať rovnaký batoh ako všetci ostatní. Väčšina batohov má integrovanú pláštenku, bezpečné vrecká pre elektroniku a rovnakú ergonómiu ako batohy pre prváčikov.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX