Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské batohy Beckmann

Originálne školské batohy nórskej firmy BECKMANN sú synonymom kvality a 70-ročnej nórskej tradície. Sú vyvíjané a testované v spolupráci s fyzioterapeutmi a chiropraktikmi a patria medzi tie najľahšie na trhu. Uspeli ako víťaz testu Dagbladet Test of schoolbags, kvalita je potvrdená aj Lekársku fakultou v Ostrave. Všetky batohy BECKMANN sú vyrobené z vysoko oteru i vodeodpudivých materiálov. Vysoká gramáž materiálu zaisťuje pevnosť a odolnosť pri každodennom aj nešetrnom používaní.

BECKMANN garantuje predĺženú záruku 2 + 2 roky na všetky školské tašky! Stačí zakúpené zboží zaregistrovať tu.
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Školské batohy pre 1.-3. triedu sú vybavené blikacím diódovým svetielkom. Každý je vybavený integrovanou pláštenkou s reflexnými prvkami. Na školské tašky je možné pripnúť menší batôžtek, ktorý je vhodný aj na výlety alebo do krúžkov. Polstrovaný bedrový pás a posuvný hrudný pás sú samozrejmosťou. Dodávame ich samostatne alebo ako fullset s kvalitne vybaveným peračníkom, púzdrom na ostatné školské potreby, športovým batôžtekom vhodným do krúžkov, vysoko kvalitným desiatovým boxom a fľašou na pitie.

Školské tašky pre 4.-6. triedu majú navyše samostatné vrecko na notebook alebo tablet a opäť majú polstrovaný bedrový pás a nastaviteľný hrudný pás.

Študentské typy pre starších školákov, študentov i dospelých, ktorí majú radi minimalizmus, eleganciu a nechcú mať rovnaký kúsok ako všetci ostatní. Väčšina z ich má integrovanú pláštenku, bezpečné vrecká pre elektroniku a rovnakú ergonómiu ako modely pre prváčikov.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

10.03.

Topgal 2020 - nová kolekcia školských batohov pre prváčikov

Najobľúbenejšia česká značka prichádza s dizajnovými novinkami, ktoré zaručene zaujmú svojou nápaditosťou, originalitou a nevšednými nápadmi.

MenuX

InformaceX