Zobraziť kategórie
Školská aktovka LIGHT 2 Step by Step Music

Školská aktovka LIGHT 2 Step by Step Music

Kód produktu:55694112
Luxusná & chlapčenská aktovka & špičkovej kvality vhodná pre prváčikov a celý prvý stupeň ZŠ. Ide o odľahčenú variantu aktoviekHama.

Použitá aktovka s minimálnymi známkami opotrebovania. Na prednej strane a po bokoch reflexné pruhy sú ľahko znečistené. Aktovka je vo veľmi dobrem funkčnom stave. K aktovke patrí malé púzdro, vrecko na cvičebný úbor alebo prezuvky.

Dokonalé polstrovanie chrbta a výškovo a dĺžkovo nastaviteľné polstrované popruhy zaručujú zdravý vývoj chrbta dieťaťa, preto školské aktovky Step by Step získali certifikát AGR. Ľahká konštrukcia drží stabilný tvar aktovky - ergonomicky tvarovaný chrbát s mäkkým priedušným polstrovaním - polstrované, nastaviteľné popruhy na ramená v tvare S (nezarezávajú sa do ramien, dobre a pevne sedia a ľahko sa s nimi manipuluje) - dokonalé polstrovanie chrbta, výškovo a dĺžkovo nastaviteľné polstrované popruhy vďaka ktorým získali školské aktovky Step by Step certifikát AGR - odnímateľný výškovo nastaviteľný hrudný popruh, značková pracka YKK - úchyt pre ľahké pripevnenie bedrového popruhu, predáva sa samostatne - reflexné plochy na všetkých viditeľných stranách aktovky (spredu, na bokoch a ramien , dostatočná bezpečnosť v šere av tme - značkový magnetický uzáver od firmy FIDLOCK - pre deti ľahké otváranie a zatváranie aktovky - priestranné hlavné vrecko s vnútorným vreckom, ktoré je určené pre ťažšie predmety (napr. učebnica) - stabilné dno aktovky s nôžkami pre lepšie stabilitu a ochranu pred vlhkom a špinou - praktické pútko na prenášanie v ruke - predné vrecko s termoizolačnou vrstvou.

Rozmery:
37,5 x 29 x 21 cm
Hmotnosť: 0,9 kg
Objem:< /STRONG> 18 l

Výrobca: Hama
  • Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
  • Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
  • Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
  • Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
  • Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
  • Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
U nás máte istotu!
V prípade reklamácie ponúkame:
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX