Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Pastelky Koh-i-noor, Maped, Stabilo

Kvalitných pasteliek nie je nikdy dosť. Doma, v škole, v družine, v čakárni u lekára aj u babičky deti kreslia, vyfarbujú maľovanky alebo robia domáce úlohy v pracovných zošitoch. Pre predškolákov a prváčikov sú lepšie silnejšie alebo JUMBO od 2+, pre starších žiakov stačí tenšie typy. Zvyčajne sa hrúbka pohybuje od 7 mm až po 10,5 mm.
Odporúčame trojhranné pastelky, ktoré uľahčujú držanie pri kreslení pravákom tak ľavákom. Niektoré majú protišmykovú úpravu v podobe malých jamiek. V ponuke nájdete aj šesťhranné a guľaté verzie, DUO s inak farebnou tuhou z každej strany, ergonomické pre ľavákov a pre pravákov od Stabila.
Všetky ponúkané značky sú nelámavé, spĺňajú normy EÚ a bývajú z mäkkého dreva. Predávame drahšie varianty do školy aj lacnejšie na dovolenku alebo k tete na víkend. Z Koh-i-noor / Koh i noor pasteliek, Stabilo, Maped, Pelikan, Herlitz, Faber-Castell a Spirit si 100% vyberiete!
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 7Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX