Pastelky Koh-i-noor, Maped, Stabilo

Kvalitných pasteliek nie je nikdy dosť. Doma, v škole, v družine, v čakárni u lekára aj u babičky deti kreslia, vyfarbujú maľovanky alebo robia domáce úlohy v pracovných zošitoch. Pre predškolákov a prváčikov sú lepšie silnejšie alebo JUMBO od 2+, pre starších žiakov stačí tenšie typy. Zvyčajne sa hrúbka pohybuje od 7 mm až po 10,5 mm.
Odporúčame trojhranné pastelky, ktoré uľahčujú držanie pri kreslení pravákom tak ľavákom. Niektoré majú protišmykovú úpravu v podobe malých jamiek. V ponuke nájdete aj šesťhranné a guľaté verzie, DUO s inak farebnou tuhou z každej strany, ergonomické pre ľavákov a pre pravákov od Stabila.
Všetky ponúkané značky sú nelámavé, spĺňajú normy EÚ a bývajú z mäkkého dreva. Predávame drahšie varianty do školy aj lacnejšie na dovolenku alebo k tete na víkend. Z Koh-i-noor / Koh i noor pasteliek, Stabilo, Maped, Pelikan, Herlitz, Faber-Castell a Spirit si 100% vyberiete!
 
 
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 8Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX