Oxybag 2020 - nové školské tašky pre prváčikov

Značku Oxybag reprezentuje tím sympatických ľudí, ktorí sídlia neďaleko Brna. Poznáme sa s väčšinou z nich, vždy sa nám snažia vyhovieť a počúvajú spätnú väzbu od zákazníkov. Vyrábajú aktovky a tašky do školy pre všetky vekové kategórie a majú tiež lákavú ponuku ďalších školských potrieb. Nová kolekcia 2020 Vás určite nesklame!

Grafický tím tento rok prišiel s veľmi vydarenými motívvmi pre prváčikov - s jednorožcom, lamou, t-rexom či populárnym fotbalom. Musíme sa pochváliť, že vyhoveli našej prosbe a zaradili tento rok do sortimentu tiež motív traktora. Nechýba ani nová grafika licenčných motívov Ako vycvičiť draka, Jurský park, Ľadové kráľovstvo, Mimoni alebo Minnie.

 
Prečo vybrať značku Oxybag?
 
 • Česká značka (výroba Čína, kartónový tovar a obaly na zošity sa vyrábajú v Česku),
 • Moderný design a veľký výber motívov.
 • Nízka hmotnosť aktoviek od 900 g.
 • Tým testuje v Štátnej skúšobni.
 • Percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: 3,83 %.


Čo doporučujeme pri výbere zohľadniť?
 
 • Nová taška Premium Light je nestabilná (padá) pri otvorenej klope, jak prázdna, tak i z polovičky naplnená.
 • Premium Flexi pre malých prváčikov nemusí sedieť drobným deťom s úzkymi ramenami vďaka širším ramenným popruhom a jej šírke. Štandardne veľkým deťom sedí už dobre.
TIPY!
 • Ako darček tento rok pridávame k novým modelom školských aktoviek praktický plastový box na zošity A4.
 • NOVINKY: 
  • nový školský model Premium Light s váhou 900 g,
  • nové školské zošity  s PVC obalom a gumou, tzv. Oxybook
  • TOP: rozšírenie ponuky Oxybag Style Mini pre 3. a 4. triedu
  • nové fľaše na pitie TRITAN - BPA free, do 96 st. C, vhodné do myčky.
 

Modelová rada Premium Flexi pre prvákov

Výška: 37 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 18 cm, hmotnosť: 1080 g

Tento model má všetky podporné doplnky pre lepšie usadenie na chrbte - dĺžkovo nastaviteľnú chrbtovú časť, na priťahovanie pásky u ramenných popruhov, hrudný pásik na koľajničke aj polstrovaný bedrový pás. Má univerzálne ucho tak na zavesenie, ako i na prenášanie a plastovú karabínku na kľúče. Magnetický zámok Fidlock pre jednoduchšiu obsluhu funguje spoľahlivo.
Modely sa líšia dizajnovými doplnkami - nášivkami, nálepkami alebo príveskami. Sú určené aj pre malé deti od cca 115 cm, ale vzhľadom k šírke konštrukcie a ku strihu bočných vreciek vyzerá mohutnejšie na drobných deťoch s úzkymi ramenami.

 

NOVINKA Modelová rada Premium Light pre prváčikov

Výška: 39 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 18 cm, hmotnosť: 900 g

Odľahčená varianta pôvodnej rady Premium s váhou 900 g a veľmi vydareným dizajnom. Jednotlivé modely sa líšia prevedením grafických prvkov - plastických nášiviek a 3D motívov. Model s mopsíkom má i chlpatý prívesok. Bočné vrecká opäť zväčšia objem vďaka suchému zipsu, zmestí sa do nich na tesno okolo zipsu aj široká fľaša na pitie, s fľašou 0,5 l možno kapsu plne zapnúť na zips ako u Premium Flexi. Má inak riešenú prednú kapsu na desiatový box než rada Premium. Je súčasťou hlavnej komory a je na suchý zips. Ramenné popruhy majú pracku s poistkou, vďaka spôsobu ich našitia je vhodná pre deti od 121 cm. Má ako doťahovacie pásky, tak výškovo nastaviteľný hrudný pásik. 

NOVÉ MOTÍVY Modelová rada Premium do 1. triedy

Výška: 39 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 18 cm, hmotnosť: 1100 g

Tradičná modelová rada, u detí veľmi obľúbená vďaka prepracovaným licenčným aj nelicenčním motívom. Sedí na chrbte štandardne vysokých aj vyšších detí veľmi dobre, má opäť ako doťahovaciu pásky, tak výškovo nastaviteľný hrudný pásik. Predné vrecko na desiatu je na rozdiel od rady Premium light termoizolačné, na zips a oddelené od hlavnej komory. Ramenné popruhy majú tiež novo pracku s poistkou. Predávajú sa samostatne aj v setoch.Nové motívy školského batohu Style Mini od 3.- 4. triedy

Výška: 42 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 21 cm, hmotnosť: 1050 g

Batoh s veľkým objemom, ktorý radi odporúčame deťom od cca 4. triedy. Pekne sedí na chrbte a dopĺňa malú ponuku na trhu pre výšku detí v tejto vekovej kategórii. Je stabilná aj prázdna vďaka spevnenému dnu z odolného materiálu. Vnútri je bohaté členenie vrátane kapsičky na zips, u chrbta sú zvlášť vrecká na notebook a tablet bez polstrovania, jednoduchý organizér s klipom na kľúče a s kovovým krúžkom. Do oboch bočných vreciek na gumu sa vojde aj široká fľaša na pitie, jedno bočné vrecko má naviac prišitú efektnú kapsičku na zips. Výhodou je široké polstrované ucho na prenášanie a druhé veľké ucho na zavesenie. Má ako priťahovacie pásky, tak hrudný pás s koľajničkou. Bedrový popruh je jednoduchý bez polstrovania a na pevno prišitý.
Z nových motívov sa nám najviac páči Rainbow pre dievčatá v dúhových farbách, Blockworld pre chlapcov pripomínajúci známy Minecraft. V dizajne Blockworld je aj box na zošity a kufrík do výtvarnej výchovy. Tašky v novom dizajne máme aj v setoch.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX