Belmil 2021 - školské aktovky pre prváčikov v novej kolekcii

Belmil naväzuje na úspěšné kolekce školských tašiek z minulých rokov a prichádza s novými motívmi, ktoré Vám vyrazia dych! Nájdete trblietky, 3D motívy i drobné výšivky. Všetky modely predávame (okrem modelov pre predškolákov) v 3-dielnom sete s vreckom na cvičky a peračníkom. Opät dávame palec hore tým modelom, které sme si tento rok obľúbili my i naši zákazníci. Nájdete ho u našich obrázkov. U každého modelu nájdete krátku recenzii a naše bohaté skúsenosti s touto značkou. 

 
Prečo vybrať značku Belmil?
 
 • Vyrába sa v EU vo vysokej kvalite a za rozumnú cenu.
 • Má originálnu grafiku, ktorá se neopozerá.
 • Aktovky sú vhodné i pre drobnejšie deti a všetky majú plastové dno.
 • Veľmi dobre sedí i keď väčšinou nemajú doťahovacie pásky u ramenných popruhov.
 • Ergonómia chrbtového systému potvrdená fyzioterapeutom.
 • Percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: len 1,53 %


Čo doporučujeme pri výbere zohľadniť?
 
 • Spomínali sme aj minulý rok - tašiek do školy majú bohatšie polstrovanie chrbta než býva obvyklé u ostatných značiek, na čo poukazovala aj našs fyzioterapeutka. Anatomicky však deťom sedí na chrbte krásne, ako prázdna, tak zaťažená. 
 • Ramenné popruhy sú širšie a našité bližšie k sebe než u iných našich značiek. Ak majú deti široký krk, popruhy potom môžu okolo krku a tesne pod ramenami tlačiť. Deťom s drobnými ramienkami môžu ramenné popruhy skĺzavať alebo tlačiť na boku.
 • Modely 405-42 a 338-49, ktoré boli vlaňajšími novinkami, majú hrudný pásik s koľajničkou, ktorý pomerne ľahko vyjde z dráhy. Nasadiť späť sa dá síce ľahko, zvládne to aj malý prváčik motoricky vybavený, ale stávať by sa to nemalo.
TIPY!
 • Rada 403-13 sice nemá hrudný popruh, ale je možno ho u nás dokúpiť. Máme farby jak pre chlapčenské modely, tak pre dievčenské.
 • NOVINKA: 
  • nový školský model 405-41 s magnetickým zapínaním Fidlock s otočným mechanizmom otvárania.
 

Školské aktovky pre prváčikov

 

Nové motívy MiniFit 405-33 nájdete len u nás!

Výška: 36 cm, šírka: 28 cm, hĺbka:17 cm, hmotnosť: 780 gMalá, ľahká a strihovo vyvážená školská taška pre drobné deti, ktorá ale zaručí dostatočný vnútorný priestor pre všetky školské potreby prváčika. Máme exkluzivitu predaja tohto modelu pre český a slovenský trh. Dovážané množstvo je však limitované. Ak sa rozhodnete tento model vášmu prváčikovi zaobstarať, prosíme, radšej dlho neváhajte. Rýchlo sa vypredávajú.
Členenie s dvoma pohyblivými prepážkami v hlavnej komore zaručí prváčikovi poriadok v taške. Oceňujeme kvalitnú sieťovinu na bočných vreckách a kapsu na desiatový box oddelenú od hlavnej komory. Nechýba reflexný prívesok, ktorý vždy ladí s konkrétnym motívom. V cene je aj nastaviteľný hrudný popruh s prackou. Väčšina chlapčenských modelov má metalický nádych reflexného prvku na klope. Najpredávanejší dievčenskú motív je Rainbow Unicorn s jednorožcom a z chlapčenských Spider Red and Black s 3D pavúkom.

Nové motívy 403-13

Výška: 36 cm, šírka: 32 cm, hĺbka: 19 cm, hmotnosť: 900 gNajpredávanejší model značky Belmil, ktorý sedí väčšine detí menšieho vzrastu (aj deťom so širšími ramenami). Dobre však sedí aj priemerne vysokých deťom. Má totiž rovnakú výšku ako MiniFit, ale je širší aj hlbší. Má opäť v hlavnej komore dve pohyblivé prepážky, predná prepážka je vystužená. Vrecko na desiatový box alebo peračník je súčasťou hlavnej komory a je zaistená suchým zipsom. Obsahuje aj malý organizér. Má rovnako ako MiniFit reflexný prívesok, pogumované ucho na prenášanie i malé pútko na zavesenie na lavicu v škole. Súčasťou nie je hrudný popruh, dá sa však u nás dokúpiť. Najpredávanejšie sú zatiaľ modely Ballerina black pre dievčatá a Military vehicle s tankom pre chlapcov, naskladnili sme ich už vlani v novembri. Ďalšie naskladnenie týchto motívov bude koncom mája.


NOVINKA 405-41

Výška: 37 cm, šírka: 30,5 cm, hĺbka: 20 cm, hmotnosť: 1060 gNadväzuje na úspešný model 403-13 s dvoma pohyblivými prepážkami. Celkovo je vyššia o 1 cm, šírka je naopak o 1,5 cm menšia, takže sa stále hodí aj pre menších prváčikov. Zadná prepážka na dosky je vystužená, čo deťom umožní rýchlejšie vkladanie, je na nej aj praktický organizér so sieťovanou kapsičkou na zips. Predná prepážka je polstrovaná. Má novú variantu magnetického zapínania Fidlock s otočným otváracím mechanizmom, ktorý sa každý prváčik naučí používať. Zaklapnutie je potom jednoduché, stačí zatlačiť na klopu. Vrecko na desiatový box je oddelené tak, ako u MiniFit. Má navyše aj výškovo nastaviteľný hrudný popruh na pracku. Bočné vrecká sú objemnejšie než pri modeli 403-13 vďaka strihu so suchým zipsom.

 

Nové motívy 405-42

Výška: 36 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 21 cm, hmotnosť: 1060 gMinuloročná novinka u nás na eshope, ktorá je vhodná opäť pre menšie deti. Je rovnako vysoká ako 403-13, ale o 1 cm užšia a o 2 cm hlbšia. Má odlišné polstrovanie chrbta než predošlé modely, sedí však na chrbte rovnako dobre. Bočné vrecká sú sieťované ako u MiniFit. (ostatné modely majú látkové bočné vrecká). Model doplňuje obľúbený magnetický zámok Fidlock, predné vrecko na desiatu je opäť oddelené od hlavnej kapsy ako u 405-41. Vnútri má naviac u chrbta kapsičku s kvalitným zipsom. Model je v plnej výbave s odnímateľným polstrovaným bedrovým popruhom a hrudným popruhom na koľajničke. Hrudný popruh sa pomerne ľahko uvoľní. Tento rok máme v ponuke dva dievčenské motívy s nálepkami na suchý zips a s chlpatými príveskami. Svoje obdivovateľky si zaiste nájdu.


Školské batohy

 

Nové motívy 338-35

Výška: 40 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 18 cm, hmotnosť: 750 g

Minuloročná novinka - školský batoh pre prváčikov vyššieho vzrastu - jednoduchý ľahučký model s mierne vypolstrovaným dnom a nožičkami, 2 oddelené komory, 1 predné hlboké vrecko a látkové bočné vrecká na gumu. Zadná komora má posuvné dno pre väčšie spevnenie a zväčšenie objemu. Model má veľké polstrované ucho na prenášanie a veľké ľahko ovládateľné zipsy. Ramenné popruhy majú háčik na zavesenie prebytočného pásku, ktorý potom nevlaje okolo dieťaťa. Hrudný popruh možno dokúpiť. Tento rok nastupujú nové dievčenské modely s motýľom a balerínou.

 

Nový motív 338-49

Výška: 42 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 18 cm, hmotnosť: 1000 gOpäť minuloročná novinka u nás na eshope - školský batoh pre tretiakov. Je o 2 cm vyšší ako 338-35 a má už prepracovanejšie detaily. Tiež má 2 komory, opäť zadnú s posuvným dnom a 1 predné vrecko, ktoré sa vo vnútri navyše delí na niekoľko vreciek vrátane prepracovaného organizéra a jednoduchého klipu na kľúče z umelej hmoty. V hornej časti má malú kapsičku na drobnosti. Navyše sú ramenné popruhy ergonomicky prepracovanejšie, majú doťahovacie pásky a hrudný popruh s koľajničkou. Chrbát je bohato polstrovaný rovnako ako u modelov pre prváčikov. Ucho na prenášanie je pogumované. Tento rok sme vybrali nový dievčenský model v riflovom štýle.

 

Nové motívy modelu pre predškolákov 305-4/A

Výška: 33 cm, šírka: 23 cm, hĺbka: 13 cm, hmotnosť: cca 300 gTento model pre voľný čas si rýchlo získal srdiečka malých predškolákov vďaka ľúbivým motívom. Je priestranný, ľahký, má veľké ľahko ovládateľné zipsy a tvarované ramenné popruhy do písmena S, na nich hrudný popruh na pracku. Nechýba reflexný pásik vpredu a na ramenných popruhoch, polstrovanie na chrbte a dve sieťované vrecká na boku. Na našom obrázku vidíte ako modely tohtoročného, tak minulého roka.Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

01.09.

Ars Una - nová kolekcia študentských batohov 2021

Maďarská značka, ktorá zaujme originálnou grafikou, praktickými strihmi, kvalitou prevedenia a príjemnou cenou.

23.08.

Bagmaster 2021 - nové študentské batohy pre 2. stupeň a stredné školy

Tradičná česká značka s 3-ročnou zárukou ponúka praktické modely, kvalitu aj rozumnú cenu pre študentov.

22.08.

Boll - školské tašky pre 1. stupeň v novej kolekcii 2021

Česká značka Boll pre športových nadšencov a rodičov vyžadujúcich striedmosť, viacúčelové použitie a správnu ergonómiu.

17.08.

Hama školské tašky pre prvákov a Coocazoo batohy do školy v novej kolekcii 2021

Značky Hama, Step by Step a Coocazoo sú synonymom kvality na poli školských tašiek a aktoviek už dlhé roky.

MenuX

InformaceX