Bagmaster 2021 - nové študentské batohy pre 2. stupeň a stredné školy

Študenti vyberajú batoh na poslednú chvíľu. Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke tak, aby váš výber bol rýchly a teenager spokojný. Bagmaster je značka, ktorá ponúka decentné motívy, ktoré starší žiaci a študenti preferujú. Kúpou tejto značky si zaistíte záruku kvalitného batohu ako z pohľadu ergonómie, tak i výdrže, a to za rozumnú cenu.

 
Prečo vybrať túto značku?
 
  • Tradičná česká značka (výroba Čína),
  • zdravotný posudok Fakulty zdravotníckych štúdií Západočeskej Univerzity Plzeň,
  • 3-ročná záruka,
  • veľké, ľahko ovládateľné zipsy,
  • percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: 1,09 %.


Čo doporučujeme pri výbere zohľadniť?
 
  • Chýbajú reflexné prvky na bočnej strane študentských tašiek.
TIPY!
  • Rozdávame darčeky k vybraným modelom - fľaše na pitie, slúchadlá alebo prívesok.
  • NOVINKY: tento rok nájdete nové motivy u modelov BAG, SUPERNOVA a ENERGY, označené číslom 21. BAG a ENERGY majú vylepšené našitie ramenných popruhov.
  • Všetky štyri uvedené modely majú veľké polstrované ucho na prenášanie a malé na povesenie.

  
Nové motívy
BAG pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Výška: 46 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 21 cm, hmotnosť: 1190 g, objem: 23 l

BAG je tradičný model skôr pre chlapcov, je nejprepracovanejší z uvedených štyroch modelov, má dobre usporiadané kapsičky na drobnosti, ako sú okuliare apod. U chrbta je kapsička na power banku. Ako jediný model má bočné kompresné pásky, ktoré posunú váhu tašky bližšie ku chrbtu, a organizér s veľkou odnímateľnou kovovou karabínkou. Hrudný pás sa dá dokúpiť. Chrbtová časť má mohutnejší polstrovanie oproti ostatným modelom nižšie.

Bagmaster tento rok upravil spôsob našitia ramenných popruhov. Boli blízko seba a model potom dobre nedoliehal na ramená každého dieťaťa. Tento rok nové modely s č. 21 majú ramenné popruhy už posunuté ďalej od seba

 

 

DIGITAL pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Výška: 46 cm, šírka: 35 cm, hĺbka: 24 cm, hmotnosť: 880 g, objem: 23 l

DIGITAL je o 4 cm širší a o viac než 300 g ľahší ako BAG. Naviac má i hrudný popruh, nechýba jednoduchý organizér s malou karabínkou. Ramenné popruhy nie sú tak polstrované ako u modelu BAG, lepšie sa hodí pre dievčatá. Má originálnu veľkú polstrovanú kapsu so zipsom priamo u chrbta vhodnú na cennosti, kde je i kapsička na mobil či power banku. Táto kapsa slúži zároveň ako mierne polstrovanie pre chrbát teenagera.


  

Nové motívy SUPERNOVA a ENERGY pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Supernova - výška: 47 cm, šírka: 33 cm, hĺbka: 26 cm, hmotnosť: 740 g, objem: 23 l
Energy - výška: 46 cm, šírka: 35 cm, hĺbka: 24 cm, hmotnosť: 700 g, objem: 23 l

Extrémne ľahké modely vhodné pre dievčatá, prakticky identické. Strih je jednoduchý, ale zostáva zadná kapsa na notebook či tablet i jednoduchý organizér bez karabínky. Reflexné prvky sú len vpredu. Zaujmú netradičným pôsobivým designom, najpredávanejší je model Supernova 21 A a 21 B. ENERGY má malú kapsičku vpredu na zips a DIGITAL naopak veľkú kapsu na suchý zips. Výrobca i tu dostál svojho sľubu a u modelu ENERGY posunul ramenné popruhy ďalej od seba. Hrudná páska sa dá u nás dokúpiť.  
 

Mestské modely pre voľný čas i študentov vysokých škôl

Minuloročné modely Messenger 20 A, Futurity 20 A a Race 20 A zostávajú nezmenené, majú polstrovanú kapsu na notebook či tablet a strihy sú prispôsobené moderným trendom. Podrobný popis nájdete v minuloročnom článku študentské batohy Bagmaster.


   

 Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

MenuX

InformaceX