Bagmaster 2020 - nová kolekcia študentských batohov

Študenti sú nároční zákazníci a často preferujú umiernený a decentný dizajn. Rad mamičiek, rovnako ako my, počúva denne: "Hlavne, aby to bolo nenápadné." To platí aj pri výbere študentského batohu. A tak odporúčame zaradiť do výberu firmu Bagmaster, ktorá vie splniť predstavu týchto tínedžerov, a to za rozumnú cenu. Tašky sú originálne a perfektne farebne zladené. Sledujte tiež našu sekciu výpredaj, dajú sa tu nájsť zaujímavé kúsky.
 
Prečo vybrať značku Bagmaster?
 
  • Tradičná česká značka (výroba Čína),
  • zdravotný posudok Fakulty zdravotníckych štúdií Západočeské Univerzity Plzeň,
  • 3-ročná záruka zaručujúca kvalitu prevedenia,
  • veľké, ľahko ovládateľné zipsy,
  • percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: 1,09%.


Čo odporúčame pri výbere zohľadniť?
 
  • Študentské modely BAG a Energy majú pomerne široké ramenné popruhy našité blízko pri sebe. Nemusí preto dobre sedieť na ramenách všetkých detí. Výrobca však už avizoval, že modely 2021 budú mať ramenné popruhy upravené.
  • Chýbajú reflexné prvky na bočnej strane študentských batohov.
TIPY!
  • Rozdávame darčeky k vybraným modelom - fľašu na pitie, slúchadlá alebo prívesok.
  • NOVINKA: 3 nové modely mestských typov v atraktívnych tehlových odtieňoch Messenger 20 A, Race 20 A a čierny model Futurity 20 A.
  • NOVINKA: fľaša na pitie na nápoje -10 st. C až 90 st. C, neobsahuje BPA, poistka proti vyliatiu, ružová farba pre dievčatá a modrá pre chlapcov.

 

BAG pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Výška 46 cm, hmotnosť 1100 g, objem 23 l, nové motívy

BAG je dlhé roky najpredávanejším modelom značky Bagmaster. Od začiatku je chápaný ako model pre chlapcov, čomu zodpovedajú aj tohtoročné motívy ladené do modra a zelena. Kapsa na notebook 15" je v prostrednej komore, ale vďaka bočným kompresným popruhom sa váha tašky posunie bližšie k chrbtu, do bočných vreciek sa zmestí široká fľaša na pitie. Vpredu je malé vrecko na okuliare a pútko na zavesenie blikačky. Organizér má veľkú odnímateľnú karabínku na kľúče. U chrbta je kapsička na power banku či mobil s vývodom. Hrudný pások sa dá dokúpiť.

 
   
 

Digital pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Výška 46 cm, hmotnosť 800 g, objem 23 l, nové motívy

Digital je oproti BAGu ľahšia, má polstrovanú kapsu na notebook 15 "v zadnej komore, hrudný popruh a na prednom vrecku je našitá extra priehradka na suchý zips. Má veľkú polstrovanú kapsu u chrbta na cennosti s kapsičkou na mobil či POWERBANK a s vývodom na slúchadlá. Ramenné popruhy sú riešené lepšie ako u súčasného modelu BAG.

  
  
  

Supernova pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Výška 47 cm, hmotnosť 740 g, objem 23 l, nové motívy

Extrémne ľahký prispôsobený dievčatám, nemá však polstrovanú kapsu na notebook, len nižšiu kapsu s gumou u chrbta napríklad na ťažšie knihy alebo dosky. Hrudný popruh je možné dokúpiť. 2 decentné reflexné prvky sú iba na prednom vrecku, nie sú bohužiaľ na ramenných popruhoch.

  
 

Energy pre žiakov 2. stupňa a študentov stredných škôl

Výška 47 cm, hmotnosť 700 g, objem 23 l, nové motívy 

Opäť sa jedná o extrémne ľahký, dokonca o 40 g ľahší ako Supernova. Model Energy má rovnaký strih ako Supernova s drobnými rozdielmi - predné vrecko má navyše jeden zips so skrytým hlbokým vrecúškom, ramenné popruhy sú cca 0,5 cm bližšie pri sebe a reflexný prvok na prednom vrecku je jeden. Hrudný popruh je možné opäť dokúpiť. 

Mestské modely pre voľný čas i študentov vysokých škôl

Všetky modely mestských batohov majú polstrovanú kapsu na notebook či tablet, polstrovanie chrbta je decentnejšie, strihy sú prispôsobené moderným trendom.
   

NOVINKA Messenger 20 A

Výška 45 cm, hmotnosť 980 g a objem 17 l l 

Pripomína turistický strih, zatvára sa pomocou zdrhovadla, ktoré je prikryté hornou príklopkou. Príklopka sa zatvára pomocou lesklých háčikov. Výhodou je veľké bočné skryté vrecko na chrbte na cennosti vrátane listín, uzatvárateľná zipsom. Má nastaviteľný hrudný pásik a reflexný pásik vpredu. Vrecko na notebook je do veľkosti 14". Lesklé spony pri dotyku ľahko zvonia.
   

NOVINKA Futurity 20 A

výška 46 cm, hmotnosť 800 g a objem 18 l

Ľahký model zaujme futuristickým vzhľadom, dno má z koženky. Príklopka nadväzuje plynulo na hlavnú komoru a je jej celistvou súčasťou. Pomocou zipsu sa otvára ako horná príklopka, tak veľká časť hornej komory, čo umožňuje pohodlný prístup. Vďaka takto rozšírenej hornej časti komory je priestrannejší ako model Messenger. Vrecko na notebook je do veľkosti 14 ". Nechýba hrudný opasok, chýbajú však reflexné prvky.
   

NOVINKA Race 20 A

výška 50 cm, hmotnosť 1080 g a objem 17 l

Za nás sa jedná o najvydarenejšiu novinku do mesta, patriaca aj do kategórie business modelov. Má dve komory na zips, pričom zadná komora je samostatným vystuženým vreckom na notebook až do veľkosti do 16". Ďalšie predné vrecko na zips je opäť polstrované a má organizér vrátane malého krúžku na kľúče. Reflexné prvky sú všité na prednom vrecku aj na ramenných popruhoch, hrudný pásik je s koľajničkou. Taška je ozdobená vydarenými koženými doplnkami..


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX