Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Bagmaster sa špecializuje hlavne na výrobu školských batohov, a to pre 1. stupeň, 2. stupeň základnej školy i študentov. Kladú dôraz na kvalitu použitých materiálov, top kvalitu zipsov a praktickosť strihov pre všetkých školákov.

 
 
Prečo vybrať značku Bagmaster?
 
 • Česká kvalitná značka (výroba Čína),
 • 3-ročná záruka na všetky batohy do školy, 
 • nezávislé posudky a certifikáty - Fakulta zdravotníckych štúdií Západočeskej univerzity v Plzni, ITC Zlín, skvelá ergonómia oproti modelom Topgal.
 • Precízne spracované praktické školské batohy z kvalitných materiálov a dlhou životnosťou. Všetky sú v plnej výbave s doťahovacími páskami, výškovo nastaviteľným hrudným popruhom a organizérom vrátane priestoru na mobil.
 • Percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: 1,09 %.

Čo doporučujeme pri výbere zohľadniť?
 
 • Strihovo sú tašky vhodnejšie skôr pre chlapčenskú postavu, dievčatám s užšími ramenami doporučujeme voliť inú značku. Ramenné popruhy sú totiž pomerne široké a dostatočne polstrované.
 • Modely pre prváčikov sú vhodné skôr pre stredne vysoké až vysoké postavy.
TIPY!
 • Ako darček tento rok pridávame k vybraným modelom SETY tempery Koh-i-noor + štetce; dosky A4+A5; prípadne fľašu na pitie či pastelky.
 • Veľké 5-dielne SETY : taška + peračník + vrecko na cvičky + desiatový box + fľaša
 • NOVINKY:
  • nové modely  pre vyšších prváčikov alebo i ako druhá taška pre 3.-4. triedu - NINY a LUMI s novým Flip systémom pre pohodlné nasadenie tašky na chrbát. Ramenné popruhy sú predsa len užšie ako u predchádzajúcich modeloch.
 

Školské modely GALAXY a GEN s novými motívmi pre 1.- 3. triedu

Výška Galaxy: 38 cm, výška Gen: 39cm, šírka: 29 cm, hĺbka: 21 cm, hmotnosť Gen: 990 g, hmotnosť Galaxy: 1000 g, vhodné pre deti od cca 123 cm
Hliníkový rám pre dostatočnú oporu chrbta.

Oba modely sú strihovo identické, Galaxy je o 1 cm nižší, novší model Gen má navyše vystužený priestor s gumou na dosky u chrbta. Majú len jednu bočnú kapsu na zips, čo potom môže spôsobiť nerovnováhu ľavej a pravej strany tašky na chrbte. Majú hliníkový rám u chrbta. O hliníkovom ráme sme už napísali mnohé v súvislosti s riešením konštrukcie zn. Topgal. Tento hliníkový rám však kopíruje dobre chrbát dieťaťa a je možné ho vo vrecku na chrbte posunúť a tak výškovo prispôsobiť dieťaťu, keď povyrastie.NOVINKY Model NINY a LUMI pre 1.- 3. triedu

Výška: 40 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 17 cm, hmotnosť Niny: 800 g, hmotnosť Lumi: 950 g, vhodné pre deti od cca 125 cm

Nový model Niny je lacnejší ako modely Galaxy, Gen, Alfa i nový Lumi, čo bude pre rodičov pri výbere určite jeden z významných faktorov. Je tiež významne ľahší - váži len 800g. U chrbta má gumu (bez vrecka) na zabezpečenie dosiek na zošity alebo ťažších kníh. Chválime dve bočné vrecká zo sieťoviny, predchádzajúce modely pre prváčikov majú len jednu vrátane Alfy. U chrbta má gumu bez vrecka.

Nový model LUMI má rad nových "vychytávok". V hornej časti ramenných popruhov nemá doťahovacie pásky, ako je obvyklé, ale nový tzv. Flip systém, ktorý má držať popruhy viac od seba a uľahčiť nasadenie tašky na chrbát. Má novo magnetky na konci pásikov ramenných popruhov a u bočných látkových vreciek. A nakoniec unikátny termo štítok, ktorý sa farebne mení pri zmene teploty. Naviac má pohyblivé dno zadnej komory.


 


Nové motívy ALFA pre 1.- 3. triedu

Výška: 40 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 20 cm, hmotnosť Alfa: 1000 g, vhodné pre deti od cca 125 cm
Hliníkový rám pre dostatočnú oporu chrbta

Obľúbený model pre vyšších až vysokých prváčikov, ktorí nosia do školy viac učenia a vpredu má opäť jednu veľkú kapsu ako Niny a Lumi.
MERCURY a MARK s novým motívom pre 2.- 4. triedu

Výška: 41 cm, šírka: 31 cm, hĺbka: 20 cm, hmotnosť Mark: 880 g, hmotnosť Mercury: 1000 g, objem: 19 l, vhodný pre deti od cca 128 cm
Hliníkový rám má novší model Mark.

Oba modely majú dve bočné vrecká na gumu, model Mercury je trojkomorový a model Mark je dvojkomorový, čomu zodpovedá aj nižšia váha. Oproti modelom Alfa a Niny sú vyššie o 1 cm.


Rada ELEMENT pre 3. - 5. triedu

Výška: 42 cm, šírka: 29 cm, hĺbka: 23 cm, hmotnosť: 1000 g, objem: 22 l, vhodný pre deti od cca 130 cm

Jedná sa o starší model so 4 komorami, objemovo nemusí už piatakom úplne dostačovať, záleží na množstve učenia, ktoré nosia do školy. Opis modelu a obrázky nájdete v minuloročnej Bagmaster recenzii.


Model BOSTON pre 4.- 6. triedu

Výška: 44,5 cm, šírka: 30 cm, hĺbka: 22 cm, hmotnosť: 1000 g, objem: 24 l, vhodný pre deti od cca 130 cm

Novinka minulého roka, ktorá krásne sedí na chrbte, má praktický moderný strih, ktorý sa zákazníkom páči a polstrovaná kapsa u chrbta na notebook či ťažké učebnice. Znovu by sme vyzdvihli prednú kapsu ala klokan (na bokoch sú zipsy, vrecká idú proti sebe, ale nie sú prepojené). Vytkli by sme len príliš blízko našité ramenné popruhy, ktoré potom môžu tlačiť deti s širším krkom. Sedí aj vyšším postavám a približuje sa tak do kategórie študentských modelov.


 Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX