Mašinka Tomáš, Požiarnik Sam

Všetci poznajú postavičku z britského animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Nielen deti, ale aj dospelí podľahnú jej roztomilosti, zmyslu pre férovú hru a kamarátstvo. Mašinka Tomáš a jeho priatelia zažívajú každý deň nové dobrodružstvá na ostrove Sodor, kde rozdávajú iba samú radosť. S týmto motívom máme v ponuke obliečky Mašinka Tomáš, osušky pre deti, puzzle aj detské vankúše.

Požiarnik Sam alebo tiež Hasič Sam (v anglickom origináli Fireman Sam) je britský animovaný detský seriál o hasičskej stanici s hlavným hrdinom hasičom Samom, ktorý je pripravený vždy pomôcť svojej dedine Pontypandy. V seriáli vystupujú prísny veliteľ Basil Steele, nešikovný Elvis Cridlington a Penny Morisová či hasičský pes Radar. Medzi ďalšie postavy patrí vodič školského autobusu Trevor Evans, majiteľka talianskej kaviarne Bella Lasagnová, Norman Prise a jeho matka, majiteľka obchodu Dilys Priceová a dvojčatá Sarah a James. Deťom urobia radosť obliečky Požiarnik Sam, detské osušky aj puzzle.

Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX