Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Mašinka Tomáš, Požiarnik Sam

Všetci poznajú postavičku z britského animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Nielen deti, ale aj dospelí podľahnú jej roztomilosti, zmyslu pre férovú hru a kamarátstvo. Mašinka Tomáš a jeho priatelia zažívajú každý deň nové dobrodružstvá na ostrove Sodor, kde rozdávajú iba samú radosť. S týmto motívom máme v ponuke obliečky Mašinka Tomáš, osušky pre deti, puzzle aj detské vankúše.

Požiarnik Sam alebo tiež Hasič Sam (v anglickom origináli Fireman Sam) je britský animovaný detský seriál o hasičskej stanici s hlavným hrdinom hasičom Samom, ktorý je pripravený vždy pomôcť svojej dedine Pontypandy. V seriáli vystupujú prísny veliteľ Basil Steele, nešikovný Elvis Cridlington a Penny Morisová či hasičský pes Radar. Medzi ďalšie postavy patrí vodič školského autobusu Trevor Evans, majiteľka talianskej kaviarne Bella Lasagnová, Norman Prise a jeho matka, majiteľka obchodu Dilys Priceová a dvojčatá Sarah a James. Deťom urobia radosť obliečky Požiarnik Sam, detské osušky aj puzzle.

Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

27.05.

Školské aktovky Oxybag nová kolekcia 2022

Tohtoročné modely zaujmú novou, vylepšenou konštrukciou, ktorá sedí lepšie na chrbte. Nechýbajú ani obľúbené licenčné motívy Frozen alebo Minecraft!

MenuX

InformaceX