Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Mašinka Tomáš, Požiarnik Sam

Všetci poznajú postavičku z britského animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Nielen deti, ale aj dospelí podľahnú jej roztomilosti, zmyslu pre férovú hru a kamarátstvo. Mašinka Tomáš a jeho priatelia zažívajú každý deň nové dobrodružstvá na ostrove Sodor, kde rozdávajú iba samú radosť. S týmto motívom máme v ponuke obliečky Mašinka Tomáš, osušky pre deti, puzzle aj detské vankúše.

Požiarnik Sam alebo tiež Hasič Sam (v anglickom origináli Fireman Sam) je britský animovaný detský seriál o hasičskej stanici s hlavným hrdinom hasičom Samom, ktorý je pripravený vždy pomôcť svojej dedine Pontypandy. V seriáli vystupujú prísny veliteľ Basil Steele, nešikovný Elvis Cridlington a Penny Morisová či hasičský pes Radar. Medzi ďalšie postavy patrí vodič školského autobusu Trevor Evans, majiteľka talianskej kaviarne Bella Lasagnová, Norman Prise a jeho matka, majiteľka obchodu Dilys Priceová a dvojčatá Sarah a James. Deťom urobia radosť obliečky Požiarnik Sam, detské osušky aj puzzle.

Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

MenuX

InformaceX