Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Mašinka Tomáš, Požiarnik Sam

Všetci poznajú postavičku z britského animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Nielen deti, ale aj dospelí podľahnú jej roztomilosti, zmyslu pre férovú hru a kamarátstvo. Mašinka Tomáš a jeho priatelia zažívajú každý deň nové dobrodružstvá na ostrove Sodor, kde rozdávajú iba samú radosť. S týmto motívom máme v ponuke obliečky Mašinka Tomáš, osušky pre deti, puzzle aj detské vankúše.

Požiarnik Sam alebo tiež Hasič Sam (v anglickom origináli Fireman Sam) je britský animovaný detský seriál o hasičskej stanici s hlavným hrdinom hasičom Samom, ktorý je pripravený vždy pomôcť svojej dedine Pontypandy. V seriáli vystupujú prísny veliteľ Basil Steele, nešikovný Elvis Cridlington a Penny Morisová či hasičský pes Radar. Medzi ďalšie postavy patrí vodič školského autobusu Trevor Evans, majiteľka talianskej kaviarne Bella Lasagnová, Norman Prise a jeho matka, majiteľka obchodu Dilys Priceová a dvojčatá Sarah a James. Deťom urobia radosť obliečky Požiarnik Sam, detské osušky aj puzzle.

Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.03.

Herlitz aktovky a batohy 2022

Ergonomicky skvele padnúce tašky predstavujeme v nových designoch pre rok 2022.

16.03.

Batohy coocazoo 2022

Školské batohy od cca 4., 5. triedy s dokonalým posuvným chrbtovým systémom. Pokiaľ chcete, aby Váš školák mal čo do ergonómie to najlepšie!

30.11.

TIPY NA DARČEKY pre deti - stolové hry

Radi hráme s deťmi stolné hry. Rozvíjame tak ich logické myslenie, strategické schopnosti i predstavivosť. Ponorte sa s nami do sveta kúziel, detektívok a dinosaurov.

01.09.

Ars Una - nová kolekcia študentských batohov 2021

Maďarská značka, ktorá zaujme originálnou grafikou, praktickými strihmi, kvalitou prevedenia a príjemnou cenou.

MenuX

InformaceX