Mašinka Tomáš, Požiarnik Sam

Všetci poznajú postavičku z britského animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Nielen deti, ale aj dospelí podľahnú jej roztomilosti, zmyslu pre férovú hru a kamarátstvo. Mašinka Tomáš a jeho priatelia zažívajú každý deň nové dobrodružstvá na ostrove Sodor, kde rozdávajú iba samú radosť. S týmto motívom máme v ponuke obliečky Mašinka Tomáš, osušky pre deti, puzzle aj detské vankúše.

Požiarnik Sam alebo tiež Hasič Sam (v anglickom origináli Fireman Sam) je britský animovaný detský seriál o hasičskej stanici s hlavným hrdinom hasičom Samom, ktorý je pripravený vždy pomôcť svojej dedine Pontypandy. V seriáli vystupujú prísny veliteľ Basil Steele, nešikovný Elvis Cridlington a Penny Morisová či hasičský pes Radar. Medzi ďalšie postavy patrí vodič školského autobusu Trevor Evans, majiteľka talianskej kaviarne Bella Lasagnová, Norman Prise a jeho matka, majiteľka obchodu Dilys Priceová a dvojčatá Sarah a James. Deťom urobia radosť obliečky Požiarnik Sam, detské osušky aj puzzle.

Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

22.11.

Ako vyrobiť adventný kalendár pre deti?

Vianočné tvorenie s deťmi môže zahŕňať aj ozdobu sáčkov na výrobu adventného kalendára. Ako na to?

MenuX

InformaceX