Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Tabuľka prehľad Basic English III.

Tabuľka prehľad Basic English III.

Kód produktu:Z44373
Výrobca:Zábavné učení
Podľa veku od::5 rokov
Súbor náučných tabuliek Basic English je určený predovšetkým pre začiatočníkov na zvládnutie hodín angličtiny hravým spôsobom, ale aj na zopakovanie učiva a jeho precvičovanie.Dopĺňa a ilustruje výklad učiteľa, pričom uľahčuje zvládnutie učiva.III. diel rozvíja učivo z tvaroslovia o sloveso byť, prítomný čas, jednoduchý, priebehový, otázku a zápor.V závere je spracované vzájomné porovnanie a použitie preberaných prítomných časov.Zadná strana je venovaná rozširovanii slovnej zásoby z konverzačného tematického okruhu "Doing things".Ľahkou formou, pomocou vtipných ilustrácií, pomáha rozšíriť si slovnú zásobu a rečové schopnosti o približne 100 nových slovíčok.Témy ako činnosti v škole, v parku, domáce práce a odpočinok sú vhodné aj pre využitie v kombinácii s prednou stranou na precvičovanie preberaných prítomných časov formou tvorenia viet a otázok

Dotaz na predajcu

Treba potvrdiť, že nie ste robot

Diskusia k produktu

Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia k zverejneniu Vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za Vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Ohodnoťte produkt:
Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Aktuálne

20.03.

Jarné tvorenie

Vytvorte si s deťmi jarné a veľkonočné dekorácie, ktoré ozdobia Váš dom a deti zabavia.

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

MenuX

InformaceX