Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Step by step

Step by Step je radom školských tašiek firmy Hama. Jedná sa o stabilné a robustné aktovky, ktoré prežijú všetko. V ponuke sú v sete s peračníkom s náplňou Eberhard Faber, okrúhlym púzdrom, vakom na prezúvky a peňaženkou. Aktovky vynikajú vysokou kvalitou spracovania, vydržia dieťaťu spravidla až do 4. triedy základnej školy a majú nemecký certifikát AGR. Vhodné sú pre väčšie deti.
Step by Step Touch má výšku 37 cm, komfortné polstrovanie s doplnkami ako sú doťahovacie pásky a hrudný popruh na koľajničke, kovový zámok s odrazkou a termoizolačné vrecko na desiatu.
Hama Step by Step Touch 2 je o 1,5 cm vyššia a zaručí rovnako komfortné a zdravé nosenie ako Touch. Navyše majú magnetický zámok Fidlock.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Model Flash blikačka je určený pre vyššie deti, výška 38,5 cm ako Touch 2, magnetický zámok a senzor pohybu, ktorý spustí blikanie pri pohybe dieťaťa.
Model Cloud spoznáte podľa hranatej klopy, je odľahčený s váhou iba 990 g, výška 38,5 cm, má navyše posuvný chrbtový systém s otočným mechanizmom, ktorý umožní nastaviť výšku ramenných popruhov priamo na chrbte dieťaťa, a odnímateľný bedrový popruh.
Model Space nadväzuje na model Cloud, výška sa vracia na 37 cm, navyše má druhé polstrované ucho, váha 1 250 g.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

30.08.

Školské pomôcky – vychytávky a zaujímavosti

Vedeli ste, že existuje zvýrazňovač so zmizíkom, že gumovacie pero s vymeniteľnou náplňou môžete mať aj v modernom designe? A veľa ďalšieho.

07.06.

Kedy vyberať školskú tašku pre prváčika?

Ideálny čas pre výber školskej tašky je v júni a júli.

MenuX

InformaceX