Step by Step

Step by Step je radom školských tašiek firmy Hama. Jedná sa o stabilné a robustné aktovky, ktoré prežijú všetko. V ponuke sú v sete s peračníkom s náplňou Eberhard Faber, okrúhlym púzdrom, vakom na prezúvky a peňaženkou. Aktovky vynikajú vysokou kvalitou spracovania, vydržia dieťaťu spravidla až do 4. triedy základnej školy a majú nemecký certifikát AGR. Vhodné sú pre väčšie deti.
Step by Step Touch má výšku 37 cm, komfortné polstrovanie s doplnkami ako sú doťahovacie pásky a hrudný popruh na koľajničke, kovový zámok s odrazkou a termoizolačné vrecko na desiatu.
Hama Step by Step Touch 2 je o 1,5 cm vyššia a zaručí rovnako komfortné a zdravé nosenie ako Touch. Navyše majú magnetický zámok Fidlock.

Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Model Flash blikačka je určený pre vyššie deti, výška 38,5 cm ako Touch 2, magnetický zámok a senzor pohybu, ktorý spustí blikanie pri pohybe dieťaťa.
Model Cloud spoznáte podľa hranatej klopy, je odľahčený s váhou iba 990 g, výška 38,5 cm, má navyše posuvný chrbtový systém s otočným mechanizmom, ktorý umožní nastaviť výšku ramenných popruhov priamo na chrbte dieťaťa, a odnímateľný bedrový popruh.
Model Space nadväzuje na model Cloud, výška sa vracia na 37 cm, navyše má druhé polstrované ucho, váha 1 250 g.
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

17.06.

Správny úchop ceruzky

Aby sa písanie stalo od prvých chvíľ radosťou a nie frustráciou pre dieťa aj rodičov, je dôležité, aby sa rozvíjalo správne od samého začiatku. Správny úchop je dôležitý.

21.03.

Skúsili sme: 3 postupy zdobenia veľkonočných vajíčok s deťmi

Veľká noc sa blíži! Chystáte sa tento rok zdobiť vajíčka s deťmi? Ukážeme vám 3 techniky, ktoré možno ešte nepoznáte.

16.02.

Reflexné samolepky, prvky, prívesky a blikačky!

Aby boli vidieť! A to nielen menšie deti, ktoré chodia len s doprovodom, ale aj tie staršie! Tipy na reflexné prvky a iné.

05.12.

Vianočné tvorenie s deťmi

Vyrábate radi? Návody na stromček pre väčšie alebo anjelika pre tie malé. Spríjemnite si čakanie na Ježiška a darčeky.

MenuX

InformaceX