Školský batoh Topgal ELLY 24004 G
| Kód produktu: | ELLY_24004_G |
| Hĺbka: | 21 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Nosnosť: | 7 kg |
| Objem: | 23 l |
| Reflexné prvky: | áno, ze všetkých strán |
| Výrobca: | Topgal |
Tmavý batoh s farebnými papagájmi Ara je vhodný pre dievčatá s výškou od 115 cm. Neprehliadnuteľný model zdobí prívesok v tvare pierka, ktoré je farebne zladené s tyrkysovými zipsami.
Hlavná charakteristika
- váži 900 gramov
- má pevný, anatomicky tvarovaný chrbát
- dve komory a jedno hlboké predné vrecko
- výškovo nastaviteľná hrudná pracka
- nastaviteľné ramenné popruhy
- konce ramenných popruhov sú vybavené magnetmi (pre jednoduchšie uchytenie voľných koncov)
- reflexné prvky – na prednej časti a bokoch batohu
- vodoodpudivá úprava
- pevné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami
- batoh testovalo ITC Zlín
- odnímateľná karabínka na kľúče
- pútko na zavesenie batohu na lavicu
- pútko na prenášanie batohu v ruke
Parametre
- Rozmery: 41 x 21 x 30 cm
- Hmotnosť: 0,9 kg
- Objem: 23 l
- Nosnosť: 7 kg
- Materiál: 100 % polyester
- Ročne vidíme okolo 1.300 detí skúšať si školskú tašku, predávame ich už 15 rokov.
- Vďaka tomu VIEME, ako a komu ktorá taška sedí na chrbte najlepšie.
- Dokážeme Vám dobre poradiť aj na diaľku.
- Pravidelne publikujeme články do našej poradne, kde riešime najčastejšie problémy.
- Máme najširší výber online a spolupracujeme s 25 výrobcami.
- Natáčame videá, ktoré Vám pomáhajú pri výbere a rozhodovaní.
V prípade reklamácie ponúkame:









