Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Školské batohy Ulitaa

Nová značka školských batohov Ulitaa je jedinou značkou, ktorá sa kompletne vyrába v Českej republike. Ide o český výrobok od prvotného nápadu, cez vývoj, konštrukciu až po konečné ušitie. Samozrejmosťou je použitie materiálov spĺňajúcich normy EÚ z hľadiska nezávadnosti a dôraz na ekologický rozmer výroby a udržateľnosť.
Pre batohy do školy Ulitaa je dôležitá predovšetkým ergonómia a pri ich vývoji to bol jeden z hlavných pilierov. Prvý rad školských batohov Ulitaa je určený pre žiakov 3. – 5. triedy základnej školy (deti vysoké 134 – 152cm). Zámerom bolo vytvoriť ruksak do školy, ktorý svojim polstrovaním chrbtovej časti, tvarom a nasadením ramenných popruhov bude správne sedieť väčšine deťom.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

16.01.

Učenie nie je mučenie

Tipy pre zábavnú formu učenia a pilovania 😊 Ako môže tiež prebiehať domáca príprava na prvom stupni?

16.12.

Kreatívne hračky a tvorenie

Vytvoriť alebo vyrobiť vlastný obrázok, dekoráciu alebo bábiku a radovať sa z vlastného výtvoru, je to k čomu by sme mali deti viesť.

14.11.

Tipy na darčeky - spoločenské hry

V dnešnej dobe zapojiť deti doma do iných aktivít ako sú hry na počítači alebo tablete býva čoraz viac zložitejšie. A tak sme dali s kolegyňami hlavy dohromady a vybrali pre Vás doskové hry, ktoré doma s deťmi rady hráme. Rozdelenie podľa veku sme si u niektorých dosiek upravili, ale uvádzame aj odporúčaný vek od výrobcu.

14.09.

Ako správne obúvať deti?

Je správne nosiť barefoot topánky alebo naopak topánky s vytvarovanou podporou klenby? Čo je pri výbere podstatné?

MenuX

InformaceX