Školské batohy Ulitaa

Nová značka školských batohov Ulitaa je jedinou značkou, ktorá sa kompletne vyrába v Českej republike. Ide o český výrobok od prvotného nápadu, cez vývoj, konštrukciu až po konečné ušitie. Samozrejmosťou je použitie materiálov spĺňajúcich normy EÚ z hľadiska nezávadnosti a dôraz na ekologický rozmer výroby a udržateľnosť.
Pre školské tašky Ulitaa je dôležitá predovšetkým ergonómia a pri ich vývoji to bol jeden z hlavných pilierov. Prvý rad školských batohov Ulitaa je určený pre 3. – 5. ročník základnej školy (deti vysoké 134 – 152cm). Zámerom bolo vytvoriť ruksak do školy, ktorý svojim polstrovaním chrbtovej časti, tvarom a nasadením ramenných popruhov skvele sedí deťom na chrbte.
Cena
Zobraziť filtry
Stránka 1 z 1
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

22.08.

ZOŠITY - aké?

Aký papier, obálka, s okrajmi alebo bez? S vymeniteľnou náplňou? 523, 540 alebo iné? Designové x obyčajné zošity?

11.08.

Peračníky pre dievčatá, chlapcov, dvoj alebo trojposchodové?

Poznáte určite všetky typy školských peračníkov? Dozviete sa aké existujú aj ktoré sú zaujímavé alebo neobvyklé, aj o ich kvalite.

20.07.

Stil - od tašiek pre prvákov po študentské batohy

Predstavujeme veľmi obľúbené, dobre padnúce školské tašky STIL. Ďalej uvidíte prehľadne batohy pre deti od 1. triedy po stredškoláky - modely a designy pre rok 2023.

13.07.

Školské tašky Oxybag recenzia 2023

Vylepšenie modelov a novinky Oxybag 2023! Vyberáte? Zvažujete? Detailné informácie k tejto značke Vám určite zrýchli váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX