Školská aktovka Topgal BEBE 24011 B
| Kód produktu: | BEBE_24011_B |
| Hĺbka: | 19 cm |
| Šírka: | 28 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Nosnosť: | 7 kg |
| Objem: | 20 l |
| Reflexné prvky: | áno, ze všetkých strán |
| Výrobca: | Topgal |
Model BEBE je kompromis medzi aktovkou a školským batohom, ktorý je vhodný pre školákov s výškou od 110 cm. Rýchle a nadupané autá dopĺňa prívesok v tvare pneumatiky.
Batoh má jednu veľkú komoru so žltým nepriepustným organizérom. Na prednej časti aktovky nájdete ďalšie dve praktické vrecká na zips. Vo vnútornom vrecku je menovka.
Hlavná charakteristika: - váži 1 080 gramov - má pevnú tvarovanú chrbtovú časť - jedna komora s nepriepustným organizérom - výškovo nastaviteľná hrudná pracka - nastaviteľné ramenné popruhy - pútka pre bedrový pás - konce ramenných popruhov sú vybavené magnetmi (pre ľahšie uchytenie vlajúcich koncov) - reflexné prvky - na prednej strane a bokoch batohu, na ramenných popruhoch - záter proti dažďu - pevné dno z materiálu TOPDURA opatrené nožičkami - batoh testovaný v ITC Zlín - pútko na zavesenie batohu na lavici - pútko na prenášanie batohu v ruke
Vlastnosti:
Hmotnosť: 1,08 kg
Rozmery (v x h x š): 37 x 19 x 28 cm
Použitý materiál: 100 % Polyester
Nosnosť: 7,00 kg
Objem: 20 l
Školská trieda: 1. trieda, 2. trieda




















