Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Peppa Pig

Rozprávka o malom prasiatku Peppine a jej rodine a priateľoch. Každý jej kamarát predstavuje iný druh cicavca a všetci sú rovnako starí ako ona.
Peppina najlepšia kamarátka je ovečka Zuzka. Peppa nosí červené šaty a čierne topánky. Je veľmi drzá, niekedy zlomyseľná a nerada dáva niekomu zapravdu. Peppa má mladšieho brata Toma, ktorému sú dva roky. Už od narodenia vlastní dinosaura, ktorému hovorí Pán Dinosaurus. Nosí modrú košeľu a čierne topánky. Jeho najlepší kamaráti sú zajac Riško a slon Edmund.
án Prasiatko je otecko Peppy a Toma. Nosí okuliare, a keď ich stratí, je veľmi mrzutý a nevrlý. Veľa je, preto má veľké bruško. Má rád výlety a pikniky a pracuje ako zamestnanec v matematickej kancelárii. Má hnedý fúzy. Nosí na sebe tmavo tyrkysovú košeľu a čierne topánky. Pani Prasiatko je mamička Peppy a Toma a manželka Otecka. Má dlhé čierne riasy a nosí oranžové šaty a čierne topánky. Je milá, starostlivá a spravodlivá. Jej rodičia sú Babička a Dedko Prasiatka. Priatelí sa so všetkými mamičkami a rada s nimi organizuje čajové posedenia.
Postavy nosia oblečenie, žijú v domoch, šoférujú autá, ale stále si zachovávajú niektoré charakteristické vlastnosti zvierat, ktoré predstavujú. Peppa a jej rodina počas rozhovoru chrochtajú, ostatné zvieratá robia príslušné zvuky, keď hovoria.
V našej ponuke nájdete obliečky s Peppou aj s Tomom, osušiť po kúpaní sa môžete v osuške alebo ponču. Až pôjdete na výlet, nezabudnite si do batôžku vziať i desiatu a zabaľte ju do desiatového boxu Pappa Pig a môžete si so sebou vziať aj puzzle a voľný čas využiť skladaním.
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Desiatový box Peppa Pig
3.81 €
Skladom
Pončo Peppa Pig
8.81 €
Skladom
Obliečky Peppa Pig 031
22.65 €
Do 2 dní skladom
Obliečky Peppa Pig 007
22.65 €
Do 2 dní skladom
Obliečky Peppa Pig 037
22.65 €
Do 2 dní skladom
Kocky kubus - Prasiatko Peppa 12 ks
7.96 €
Do 2 dní skladom
Fleesová deka Peppa Pig
9.96 €
Do 2 dní skladom
Obliečky do postieľky Peppa Pig
12.65 €
Do 2 dní skladom
Vankúš Peppa Pig
5.35 €
Do 2 dní skladom
Obliečky Peppa Pig 014
22.65 €
Do 2 dní skladom
Obliečky Peppa Pig 001
22.65 €
Skladom
Obliečky Peppa Pig 02
22.65 €
Do 2 dní skladom
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

12.08.

Maďarská Arsuna a jej vyladená kolekcia 2019

Arsuna farebne ladí a vie pohladiť detskú dušu

31.07.

Český Stil naberá rýchlosť

České aktovky a batohy od prvej triedy až po maturitu s kvalitou porovnateľnou s Octaviou, za rozumnú cenu a s dlhou výdržou.

15.07.

Nemecká kvalita 2019 od Hamy

Hama pripravila opäť pekné motívy a dokonalú konštrukciu školských aktoviek, ktoré vydržia skrátka všetko!

MenuX

InformaceX