Potrebujete poradiť?

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226

Peppa Pig

Rozprávka o malom prasiatku Peppine a jej rodine a priateľoch. Každý jej kamarát predstavuje iný druh cicavca a všetci sú rovnako starí ako ona.
Peppina najlepšia kamarátka je ovečka Zuzka. Peppa nosí červené šaty a čierne topánky. Je veľmi drzá, niekedy zlomyseľná a nerada dáva niekomu zapravdu. Peppa má mladšieho brata Toma, ktorému sú dva roky. Už od narodenia vlastní dinosaura, ktorému hovorí Pán Dinosaurus. Nosí modrú košeľu a čierne topánky. Jeho najlepší kamaráti sú zajac Riško a slon Edmund.
án Prasiatko je otecko Peppy a Toma. Nosí okuliare, a keď ich stratí, je veľmi mrzutý a nevrlý. Veľa je, preto má veľké bruško. Má rád výlety a pikniky a pracuje ako zamestnanec v matematickej kancelárii. Má hnedý fúzy. Nosí na sebe tmavo tyrkysovú košeľu a čierne topánky. Pani Prasiatko je mamička Peppy a Toma a manželka Otecka. Má dlhé čierne riasy a nosí oranžové šaty a čierne topánky. Je milá, starostlivá a spravodlivá. Jej rodičia sú Babička a Dedko Prasiatka. Priatelí sa so všetkými mamičkami a rada s nimi organizuje čajové posedenia.
Postavy nosia oblečenie, žijú v domoch, šoférujú autá, ale stále si zachovávajú niektoré charakteristické vlastnosti zvierat, ktoré predstavujú. Peppa a jej rodina počas rozhovoru chrochtajú, ostatné zvieratá robia príslušné zvuky, keď hovoria.
V našej ponuke nájdete obliečky s Peppou aj s Tomom, osušiť po kúpaní sa môžete v osuške alebo ponču. Až pôjdete na výlet, nezabudnite si do batôžku vziať i desiatu a zabaľte ju do desiatového boxu Pappa Pig a môžete si so sebou vziať aj puzzle a voľný čas využiť skladaním.
Stránka 1 z 2Nasledujúci
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

10.03.

Topgal 2020 - nová kolekcia školských batohov pre prváčikov

Najobľúbenejšia česká značka prichádza s dizajnovými novinkami, ktoré zaručene zaujmú svojou nápaditosťou, originalitou a nevšednými nápadmi.

30.01.

Bagmaster 2020 - nové školské aktovky a batohy pre všetkých školákov

Bagmaster v roku 2020 prichádza s novými školskými batohmi pre 1. stupeň základnej školy. Pozrite sa na naše horúce tipy s palcom hore a výhody jednotlivých modelových radov.

MenuX

InformaceX