Topgal 2020 - nová kolekcia školských batohov pre prváčikov a prvý stupeň ZŠ

Sme zase o rok skúsenejší a "mladší" :-) a máme tu novú kolekciu školských tašiek Topgal 2020. Tašky pre prváčikov a celý prvý stupeň ZŠ sú zase nápaditejšie a rozmanitejšie. Po spustení predaja máme už svojich favoritov s palcom hore, ktorý nájdete priamo pri obrázkoch.
 
Prečo vybrať značku Topgal?
 
 • renomovaná česká značka (výroba Čína)
 • certifikácia ITC Zlín
 • kvalitné ušitie a použité materiály
 • dôraz na bezpečnostné prvky a praktickosť vnútorného usporiadania
 • percento reklamácií u Detskyeshop s.r.o. v roku 2019: 1,22%


Čo odporúčame pri výbere zohľadniť?
 
 • Aktovka a batohy pre 1. stupeň majú hliníkový rám prehnutý tak, že nekorešponduje s ergonómiou chrbta a preto neprilieha dobre k chrbtu detí. Lisované modely bez hliníkového rámu sedia na chrbte lepšie.
 • Niektoré modely majú len jednu bočnú kapsu, čo môže spôsobiť nevyváženie ľavej a pravej strany. To isté môže platiť, ak dieťa zavesí na bočné pútko vrecko na cvičky.

Pozn.: Strihy s hliníkovým rámom majú mäkšie klasické polstrovanie chrbta z molitanu. Lisované modely bez hliníkového rámu majú tvrdší chrbát polstrovaný polyuretánovou penou.
 
TIPY!
 • Všetky modely pre 1. stupeň majú doťahovacie pásky a hrudný pás s koľajničkou u ramenných popruhoch. Ramenné popruhy majú na konci magnetky a tie tým pádom nevisia okolo dieťaťa.
 • Väčšina modelov má protišmykový pás na spodnej časti chrbta.
 • Hliníkový rám možno vytiahnuť, čo uľahčí údržbu.
 • NOVINKA: objemné športové vrecko ZOLI na telocvik zo sieťoviny s karabinkou, umožňí dostatočné odvetranie obuvi. Dostupný v čiernej a fuchsiovej farbe, rozmer: 47x40.


Školská aktovka BEBE pre prváčikov

Výška 37 cm, hmotnosť 1080 g

Aktovka je vhodná hlavne pre prváčikov, dá sa celá rozložiť, čo uľahčí vysypávanie omrviniek z desiaty. Modely 2020 majú novo blikačku našitú na prednom vrecku pre lepšiu viditeľnosť. Vnútorná prepážka u chrbta je nižšia, aby sa deťom lepšie manipulovalo s doskami na zošity.

Veľkou výhodou je tiež protišmykový pás v spodnej časti chrbta. Prehľadná hlavná komora má tri nepriepustné prepážky. Tento typ má len jednu bočnú sieťovanú kapsu schovanú pod zipsom. Zmestí sa do nej aj široká zdravá fľaša. Na druhom boku je pútko, kam sa dá zaháknuť pomocou karabínky vrecko na cvičky.

   
   

Školský batoh ENDY pre prváčikov

Výška: 39 cm, hmotnosť 860 g

Modely 2020 z rady ENDY majú nové krásne motívy s príveskami. Pre dievčatá je to jednorožec s flitrovým príveskom v tvare hviezdičky a pre chlapcov vojenský motív s kovovou psiou známkou. Malí motorkári zase ocenia model s miniatúrnou motorkárskou helmou a 4 vymeniteľnými obrázkami motoriek v prednom priehľadnom vrecku.

ENDY je ľahký vďaka lisovanému chrbtu a má inovované bočné vrecko na pitie. Sieťku nahradil pevný materiál ukončený gumou, stále sa do nej zmestí aj široká zdravá fľaša. Vrecko na pitie je len na jednej bočnej strane, na druhej strane je opäť pútko.

Najčastejšou chybou pri výbere Topgalu je jeho veľkosť (predávame a vidíme na deťoch už cca 10 rokov). Väčšinou sú kupované väčšie než by mali byť.


  

COCO 2. - 4. trieda

Výška: 40 cm, hmotnosť 1080 g

Nový dievčenský model COCO 20003 G má na prednom vrecku zalisované kamienky a milý chlpatý prívesok s očičkama. COCO 20004 G je zdobený vyšívanými motýlikmi, chlpatým príveskom a zipsy dvoch farieb. Chlapčenský model COCO 20016 B stavil na obľúbený futbalový motív s príveskom lopty a u COCO 20015 B dominuje 3D stíhačka s výšivkou air force. Na boku okrem nášivky air force nájdete aj výložky na suchý zips s možnosťou pripísania mena. Dá sa prilepiť aj na oblečenie.

Školský batoh COCO má naviac oproti ENDY hliníkový rám a protišmykový pás v spodnej časti chrbta. Odporúčame ho deťom od 2. triedy, môže sedieť aj stredne vysokým až vysokým prváčikom.

  

ELLY a MIRA 2. - 5. trieda

Výška 41 cm, ELLY váži 900 g, MIRA váži 1160 g

 ELLY je ľahký vďaka lisovanému chrbtu. Na rozdiel od COCO a ENDY má dve bočné vrecká na fľašu. Vrecká sú zo sieťoviny a hore majú gumičku. Na prednom vrecku je blikačka s vymeniteľnou batériou. Patrí k objemnejším typům, kam sa zmestia nielen školské potreby, ale aj veci na krúžky či tréningy.

MIRA má naviac oproti ELLY hliníkový rám a protišmykový pás u chrbta. Na prednej strane dominuje už známe oválna vrecko, na boku je pod zipsom schované sieťované vrecko na fľašu, na druhom boku deti nájdu opäť pútko. Chlapčenský model má modrý nádych a motív pripomínajúci známy Minecraft, dievčenský model je už na prvý pohľad veselý, v sýtych farbách letnej prírody.
   
  

NIKI, KIMI a CODA 3. - 6. trieda

Výška 43 cm, NIKI váži 1040 g, KIMI a CODA majú 1020 g

Majú hliníkový rám, čomu zodpovedá aj váha tesne cez 1 kg.

NIKI je už objemnejší, má protišmykový pás a dve sieťované vrecká na fľašu s gumou. Dizajn je decentnejší, určený pre staršie deti na prvom stupni. Nový chlapčenský motív v zelenej farbe má opäť zipsy dvoch farieb.

Nový dievčenský model KIMI školskej tašky s farebnými listami a flitrovým príveskom zajačika si nájde dievčenské srdiečko určite rýchlo. Chlapčenský motív KIMI je plný cool symbolov, ako sú robot, facebook či zošit s poznámkami. Jedno bočné vrecko na fľašu je kryté zipsom a k tomu pútko na zavesenie vrecka na cvičky. Má tiež protišmykový pás na chrbte.

Tohtoročný CODA pre dievčata i chlapcov sa pýši grafikou streetartového umelca Pausera a patrí k našim favoritom. Má nový zväčšený strih a oproti ostatným je vyrobený z nylonu. Opäť nechýba protišmykový pás na chrbte.
  
   

LYNN 4. - 7. trieda

Výška 44 cm, hmotnosť 1100 g

Wow dizajnová novinka 2020 s metalickým nádychom! Dievčenský fialkový model má flitrový prívesok v tvare hviezdy a pôvodne chlapčenský motív hlbokého vesmíru poteší aj dievčatá. Tento strih je najväčší z rady pre 1. stupeň a pojme učenie aj 6. triedy. Chrbtová ergonómia je opäť podporená hliníkovým rámom.
 

Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

08.06.

Oxybag 2020 - nové školské tašky pre prváčikov

Páči sa Vašim dievčatkám film Ľadové kráľovstvo a chalanom Ako vycvičiť draka? Potom vás nadchnú nové motívy Oxybag!

18.05.

Školské tašky Belmil v novej kolekcii 2020

Školské aktovky Belmil sú známe rôznorodosťou motívov, kvalitným prevedením a príjemnou cenou. Tohtoročné modely Vám zaručene vyrazia dych!

24.03.

Karanténa - učíme a hráme sa s deťmi doma

Ako zabaviť deti v domácej karanténe? Prichádzame s osvedčenými TIPMI, ako sa deti zabavia sami, ako si hrať spoločne a ako vám uľahčiť domáce vyučovanie.

20.03.

Stil 2020 - nová kolekcia školských batohov a školských aktoviek

Stil ako špecialista na školské aktovky pre prváčikov, žiadané študentské batohy a ďalšie školské potreby.

MenuX

InformaceX