Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

ALLY, ENDY, COCO, CODA a RUBI - zoznámte sa s novými modelmi Topgal. Jedná sa o tri nové školské tašky pre dievčatá a tri pre chlapcov na prvom stupni základnej školy a jeden študentský batoh. Svietiace batohy ENDY sú určené priamo pre prváčikov priemerného vzrastu a vyššie. Motívy nadväzujú na predchádzajúcu úspešnú kolekciu. Sú nápadité, farebné a hravé, vychádzajú z preferencií malých zákazníkov.
Školské batohy Topgal s novým názvoslovím sú buď dvojkomorové - ALLY, ENDY, CODA - alebo trojkomorové - COCO. V ponuke ich nájdete buď samostatne alebo v setoch SMALL (s peračníkom), MEDIUM (s peračníkom a vreckom na prezúvky) alebo LARGE (s peračníkom, vreckom a pláštenkou). Model ENDY bude navyše ponúkaný v dvojdielnom sete so zdrojom svietenia alebo trojdielnom sete so zdrojom a peračníkom.

Očakávať môžete opäť vysoko kvalitné prevedenie a osvedčené prvky:
- anatomicky tvarovaný chrbát - polstrovaný s hliníkovou výstuhou alebo lisovaný
- dĺžkovo nastaviteľné polstrované ramenné popruhy, u školských batohov s uchytením koncov pomocou magnetov
- hrudný popruh
- dno z odolného materiálu Topdura s nožičkami
- reflexné prvky zo všetkých strán batohu
Novinkou pre rok 2018 je svietiaca lemovka predného vrecka na modele ENDY v dievčenskom aj chlapčenskom prevedení. Podľa vašej voľby môže svietiace vlákno buď blikať alebo svietiť v troch intenzitách jasu. Ku sprevádzkovaniu tejto funkcie je nutné prikúpiť kontrolnú jednotku Sunfibre - mikroprocesorom riadený zdroj napájaný akumulátorom Li-Ion. V špeciálnej kapsičke vnútri batohu sa ukrýva integrovaný kábel s konektorom pre pripojenie k tomuto zdroju. Nabíjať ho môžete bežnou nabíjačkou na mobilné telefóny so zakončením micro USB. Pokiaľ ju nemáte k dispozícii, zaradili sme ju pre vás do ponuky, môžete si ju pridať k objednávke. Kapsičku uzamknete malým kódovacím zámkom s tromi číslicami.
Funkciu lemovky samozrejme nemusíte využiť, svietiaci batoh ale vyzerá skutočne senzačne, plní obrovskú bezpečnostnú úlohu a deti navyše budú úplne nadšené.

Študentský batoh RUBI je dvojkomorový, vybavený polstrovaným vnútorným vreckom na notebook a menším vreckom napr. na tablet. Určený je pre dievčatá od 2. stupňa ZŠ, ktoré iste ocenia dizajn s nápaditými nášivkami.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX