Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

ALLY, ENDY, COCO, CODA a RUBI - zoznámte sa s novými modelmi Topgal. Jedná sa o tri nové školské tašky pre dievčatá a tri pre chlapcov na prvom stupni základnej školy a jeden študentský batoh. Svietiace batohy ENDY sú určené priamo pre prváčikov priemerného vzrastu a vyššie. Motívy nadväzujú na predchádzajúcu úspešnú kolekciu. Sú nápadité, farebné a hravé, vychádzajú z preferencií malých zákazníkov.
Školské batohy Topgal s novým názvoslovím sú buď dvojkomorové - ALLY, ENDY, CODA - alebo trojkomorové - COCO. V ponuke ich nájdete buď samostatne alebo v setoch SMALL (s peračníkom), MEDIUM (s peračníkom a vreckom na prezúvky) alebo LARGE (s peračníkom, vreckom a pláštenkou). Model ENDY bude navyše ponúkaný v dvojdielnom sete so zdrojom svietenia alebo trojdielnom sete so zdrojom a peračníkom.

Očakávať môžete opäť vysoko kvalitné prevedenie a osvedčené prvky:
- anatomicky tvarovaný chrbát - polstrovaný s hliníkovou výstuhou alebo lisovaný
- dĺžkovo nastaviteľné polstrované ramenné popruhy, u školských batohov s uchytením koncov pomocou magnetov
- hrudný popruh
- dno z odolného materiálu Topdura s nožičkami
- reflexné prvky zo všetkých strán batohu
Novinkou pre rok 2018 je svietiaca lemovka predného vrecka na modele ENDY v dievčenskom aj chlapčenskom prevedení. Podľa vašej voľby môže svietiace vlákno buď blikať alebo svietiť v troch intenzitách jasu. Ku sprevádzkovaniu tejto funkcie je nutné prikúpiť kontrolnú jednotku Sunfibre - mikroprocesorom riadený zdroj napájaný akumulátorom Li-Ion. V špeciálnej kapsičke vnútri batohu sa ukrýva integrovaný kábel s konektorom pre pripojenie k tomuto zdroju. Nabíjať ho môžete bežnou nabíjačkou na mobilné telefóny so zakončením micro USB. Pokiaľ ju nemáte k dispozícii, zaradili sme ju pre vás do ponuky, môžete si ju pridať k objednávke. Kapsičku uzamknete malým kódovacím zámkom s tromi číslicami.
Funkciu lemovky samozrejme nemusíte využiť, svietiaci batoh ale vyzerá skutočne senzačne, plní obrovskú bezpečnostnú úlohu a deti navyše budú úplne nadšené.

Študentský batoh RUBI je dvojkomorový, vybavený polstrovaným vnútorným vreckom na notebook a menším vreckom napr. na tablet. Určený je pre dievčatá od 2. stupňa ZŠ, ktoré iste ocenia dizajn s nápaditými nášivkami.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

10.08.

Herlitz - kolekcia aktoviek a školských tašiek 2018

Kolekcia Herlitz pre tento rok je opäť bohatá na pekné motívy. Z niekoľkých dostupných modelov vyberiete školskú tašku pre akéhokoľvek prváčika.

25.07.

Aktovky OXYBAG od Karton P+P - kolekcia 2018

Úžasné vlastné i licenčné designy a mnoho ďalšieho ponúkajú aktovky českého výrobcu Karton P + P. Novo pod obchodnou značkou OXYBAG!

15.05.

Belmil 2018 - nová kolekcia školských tašiek

Tohtoročná kolekcia prináša nielen nové motívy, ale aj nové typy aktoviek a batohov. Na svoje si tak prídu aj starší školáci.

27.04.

Topgal 2018 - nová kolekcia študentských batohov

Tohtoročná kolekcia Topgal pre študentov je naozaj skvostná a farebne vydarená. Na potlači niektorých batohov zapracoval aj dvorný dizajnér firmy Topgal, pán Pauser.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226