informácie

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

ALLY, ENDY, COCO, CODA a RUBI - zoznámte sa s novými modelmi Topgal. Jedná sa o tri nové školské tašky pre dievčatá a tri pre chlapcov na prvom stupni základnej školy a jeden študentský batoh. Svietiace batohy ENDY sú určené priamo pre prváčikov priemerného vzrastu a vyššie. Motívy nadväzujú na predchádzajúcu úspešnú kolekciu. Sú nápadité, farebné a hravé, vychádzajú z preferencií malých zákazníkov.
Školské batohy Topgal s novým názvoslovím sú buď dvojkomorové - ALLY, ENDY, CODA - alebo trojkomorové - COCO. V ponuke ich nájdete buď samostatne alebo v setoch SMALL (s peračníkom), MEDIUM (s peračníkom a vreckom na prezúvky) alebo LARGE (s peračníkom, vreckom a pláštenkou). Model ENDY bude navyše ponúkaný v dvojdielnom sete so zdrojom svietenia alebo trojdielnom sete so zdrojom a peračníkom.

Očakávať môžete opäť vysoko kvalitné prevedenie a osvedčené prvky:
- anatomicky tvarovaný chrbát - polstrovaný s hliníkovou výstuhou alebo lisovaný
- dĺžkovo nastaviteľné polstrované ramenné popruhy, u školských batohov s uchytením koncov pomocou magnetov
- hrudný popruh
- dno z odolného materiálu Topdura s nožičkami
- reflexné prvky zo všetkých strán batohu
Novinkou pre rok 2018 je svietiaca lemovka predného vrecka na modele ENDY v dievčenskom aj chlapčenskom prevedení. Podľa vašej voľby môže svietiace vlákno buď blikať alebo svietiť v troch intenzitách jasu. Ku sprevádzkovaniu tejto funkcie je nutné prikúpiť kontrolnú jednotku Sunfibre - mikroprocesorom riadený zdroj napájaný akumulátorom Li-Ion. V špeciálnej kapsičke vnútri batohu sa ukrýva integrovaný kábel s konektorom pre pripojenie k tomuto zdroju. Nabíjať ho môžete bežnou nabíjačkou na mobilné telefóny so zakončením micro USB. Pokiaľ ju nemáte k dispozícii, zaradili sme ju pre vás do ponuky, môžete si ju pridať k objednávke. Kapsičku uzamknete malým kódovacím zámkom s tromi číslicami.
Funkciu lemovky samozrejme nemusíte využiť, svietiaci batoh ale vyzerá skutočne senzačne, plní obrovskú bezpečnostnú úlohu a deti navyše budú úplne nadšené.

Študentský batoh RUBI je dvojkomorový, vybavený polstrovaným vnútorným vreckom na notebook a menším vreckom napr. na tablet. Určený je pre dievčatá od 2. stupňa ZŠ, ktoré iste ocenia dizajn s nápaditými nášivkami.


Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

18.01.

Nikidom Roller - inovatívna taška na kolieskach

Ergonomická, praktická, odolná a zábavná.To je školská taška na kolieskach, ktorá u detí predchádza vzniku problémov s chrbtom.

24.11.

Vianočné tipy

Vianočné inšpirácie!

24.10.

Topgal 2018 - NOVÁ vianočná kolekcia

Spoločnosť Topgal pokračuje v tradícii predvianočného nadelovania. Aj v tomto roku pripravil ochutnávku noviniek z kolekcie 2018. Zjavne sa bude na čo tešiť.

17.08.

Ars Una - kolekcia aktoviek pre rok 2017

Aktovky maďarského výrobcu Ars Una si už niekoľko rokov získavajú pevné miesto na našom trhu a zaslúženú pozornosť zákazníkov. V ich výrobkoch sa snúbi kvalitné prevedenie s podareným dizajnom. Predstavíme vám kolekciu 2017.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226