Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
informácie

Topgal 2018 - nová kolekcia školských batohov

Topgal - česká ikona školských tašiek - sa predstavuje s novou kolekciou školských tašiek pre prvý stupeň základnej školy. Tohtoročná ponuka je vskutku pestrá a nápaditá, vyberie si skutočne každý.
Tohtoročná kolekcia sa už neoznačuje značkou CHI (čítaj čiže), batohy majú svoje vlastné označenie (Endy, Bebe, Coco ..) v chlapčenskej aj dievčenskú farbe.
Aktovky Topgal radi ponúkame drobnejším prváčikom a teší nás, že im naozaj krásne sedí na chrbte. Je tomu tak vďaka kratšej chrbtovej časti, doťahovacím popruhom na vrchnej časti ramenných popruhov a hrudnému popruhu. Prváci ocenia stabilitu a iba jednu zipsovú komoru. Tradične je k dispozícii jedna dievčenská a jedna chlapčenská verzia aktovky, ktorá nesie meno BEBE.
Batohy Topgal pre prváčikov budú pekne sedieť na chrbte priemerne vysokým až vyšším prvákom. Majú chrbtovú časť 39 resp. 40 cm, dve komory a lisovaný systém chrbta (ENDY), prípadne 3 komory a polstrovaný chrbát s pevnou, ale ľahkou hliníkovou výstuhou (COCO).
Batohy pre 2.- 5. triedu ZŠ sú priestranné dvojkomorové alebo trojkomorové batohy s dĺžkou chrbtovej časti 41 cm. Pre prváčikov nie sú vhodné práve kvôli dĺžke chrbtovej časti, inak deťom vydržia aj do 6. alebo 7. triedy ZŠ.

Školské tašky Topgal si môžete zakúpiť  ako je zvykom - samostatne alebo v cenovo zvýhodnených setoch SMALL (batoh + peračník), MEDIUM (batoh + peračník + vrecko) alebo LARGE (batoh + peračník + vrecko + pláštenka). K väčšine batohov si môžete zakúpiť aj puzdro / ETUE rovnakého motívu. Pri platbe prevodom Vám ju dopravíme zadarmo.

Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

14.05.

Herlitz predstavuje lákavé modely 2019

Trendové motívy a precízna ergonómia, ktorá pomáha deťom každý deň.

26.04.

Nová kolekcia SPIRIT® plná kozmických nápadov

Zoznámte sa s novou kolekciou značky Spirit 2019 pre prváčikov, ponúka široký sortiment aktoviek s pútavými motívmi a užitočnými vychytávkami.

18.03.

Belmil 2019 - školské aktovky a batohy pre prváčikov

Výbornú kvalitu a nižšiu cenu značky Belmil oceňujú mamičky už vyše päťdesiat rokov

05.03.

Topgal 2019 v pestrých farbách

Veselé farby, nápadité modely, priorita bezpečnosti detí a 100% funkčnosti.

MenuX

InformaceX

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Máte otázku? napíšte nám

Alebo volajte (+421) 777 555 226