Topgal 2018 - nová kolekcia školských batohov

Topgal - česká ikona školských tašiek - sa predstavuje s novou kolekciou školských tašiek pre prvý stupeň základnej školy. Tohtoročná ponuka je vskutku pestrá a nápaditá, vyberie si skutočne každý.
Tohtoročná kolekcia sa už neoznačuje značkou CHI (čítaj čiže), batohy majú svoje vlastné označenie (Endy, Bebe, Coco ..) v chlapčenskej aj dievčenskú farbe.
Aktovky Topgal radi ponúkame drobnejším prváčikom a teší nás, že im naozaj krásne sedí na chrbte. Je tomu tak vďaka kratšej chrbtovej časti, doťahovacím popruhom na vrchnej časti ramenných popruhov a hrudnému popruhu. Prváci ocenia stabilitu a iba jednu zipsovú komoru. Tradične je k dispozícii jedna dievčenská a jedna chlapčenská verzia aktovky, ktorá nesie meno BEBE.
Batohy Topgal pre prváčikov budú pekne sedieť na chrbte priemerne vysokým až vyšším prvákom. Majú chrbtovú časť 39 resp. 40 cm, dve komory a lisovaný systém chrbta (ENDY), prípadne 3 komory a polstrovaný chrbát s pevnou, ale ľahkou hliníkovou výstuhou (COCO).
Batohy pre 2.- 5. triedu ZŠ sú priestranné dvojkomorové alebo trojkomorové batohy s dĺžkou chrbtovej časti 41 cm. Pre prváčikov nie sú vhodné práve kvôli dĺžke chrbtovej časti, inak deťom vydržia aj do 6. alebo 7. triedy ZŠ.

Školské tašky Topgal si môžete zakúpiť  ako je zvykom - samostatne alebo v cenovo zvýhodnených setoch SMALL (batoh + peračník), MEDIUM (batoh + peračník + vrecko) alebo LARGE (batoh + peračník + vrecko + pláštenka). K väčšine batohov si môžete zakúpiť aj puzdro / ETUE rovnakého motívu. Pri platbe prevodom Vám ju dopravíme zadarmo.

Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX