Topgal 2017 - nová kolekcia školských tašiek

Značka Topgal pôsobí na trhu už 24 rokom a je deťom aj rodičom známa kvalitou svojich výrobkov aj jej moderným a neopozeraným vzhľadom. Kolekcia pre rok 2017 reaguje na nové trendy a štýly a predstavuje sa s modelovým radom CHILLI určeným pre prvý stupeň .
Školské tašky aj batohy Topgal sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a ponúkajú svoje charakteristické prvky napr .:
- ergonomicky tvarovaný systém chrbta
- nadštandardné bezpečnostné reflexné prvky
- dno odolné proti pretrhnutiu
- plastové nožičky brániace poškodeniu i prevráteniu
- zabezpečenie koncov ramenných popruhov za pomoci magnetov
- posuvný hrudný popruh


Pre drobných prváčikov sú určené aktovky, ktoré vďaka krátkej dĺžke chrbtovej časti (37 cm) padnú naozaj aj tým najmenším prváčikom. Nemusíte mať ale strach, hlavná komora s jedným zipsom pojme všetko potrebné, vrátane dosiek veľkosti A4. Naviac má aktovka spevnenú konštrukciu, takže zostane stáť aj po úplnom roztvorení.


Pre prvákov sú potom určené batohy s dĺžkou chrbtovej časti 39 príp. 40 cm. Jedná sa o 2 až 3 komorové batohy s anatomicky tvarovaným chrbtom buďto s hliníkovým rámom alebo lisovaným chrbtovým systémom (nižšia hmotnosť batohu).


Ako "druhý" batoh teda od cca 2.- 5. triedy ZŠ sú určené priestranné 2 komorové alebo trojkomorové batohy batohy s dĺžkou chrbtovej časti 41 cm. Väčšine prváčikov nie sú vhodné vďaka dĺžke chrbtovej časti, ale zato im dlhšie poslúžia a pokojne vydržia aj do 6. alebo 7. triedy ZŠ.


Nech si vyberiete aktovku alebo batoh, môžete sa spoľahnúť, že si kupujete výrobok špičkovej kvality známej českej firmy s kvalitným chrbtovým systémom, bohatými reflexnými prvkami, hrudným popruhom a ďalšími vychytávkami.

Ponúkame ich samostatne, aj v cenovo zvýhodnených setoch SMALL (ruksak + peračník), MEDIUM (ruksak + peračník + vak) alebo LARGE (ruksak + peračník + vak + pláštenka).
Radi Vám pomôžeme vybrať ten správny typ školskej tašky Topgal. Naviac Vám ju doručíme zadarmo, v prípade, že si zvolíte platbu prevodom na účet.


Kolekcia 2018

 
Na trh pred Vianocami prichádza ukážka niekoľkých nových školských tašiek ako ochutnávka z chystanej kolekcie 2018. Sú buď dvoj- alebo trojkomorové, určené pre žiakov na prvom stupni základnej školy.Novinkou sú dvojkomorové svietiace batohy ENDY, ktoré určite poteší každého prváčika. Ak si prajete využívať funkciu svetelného vlákna v lemovce predného vrecká, je nutné dokúpiť kontrolnú jednotku Sunfibre. Pripája sa káblom ukrytým vo vnútornej kapsičke batohu.Späť na výpis noviniek
Ako správne vybrať školskú tašku? Prečítajte si nášho sprievodcu.

Licencované produkty

Aktuálne

19.05.

Bagmaster 2021 - nové modely školských tašiek pre prváčikov a celý 1. stupeň

Anatomické praktické batohy, ktoré deťom skvele sedia na chrbte a poskytujú dostatočný komfort pri každodennom nosení.

13.05.

Školské aktovky Stil pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Aktovky deťom skvele padnú, magnetický zámok maximálne uľahčí zatváranie a nápadité motívy deti ľahko nadchnú!

11.05.

Herlitz 2021 - nová kolekcia školských tašiek pre prvákov

Nová kolekcia má nápadité motívy, skvelú ergonómiu a cenu, ktorá poteší.

30.04.

Recenzia školských aktoviek Oxybag pre prváčikov v novej kolekcii 2021

Čo povedať mamičkám o značke Oxybag? Vyrábajú ju sympaťáci z Moravy, ponúkajú veľké množstvo motívov a počúvajú prianiam detí.

MenuX

InformaceX